Daiktai puošti mediniais pagaliukais

Vasara jau įsibėgėjo su savimi atsargiai atsinešdama žalią žolę, vasariškus ir mūsų išsiilgtus kvapus, ilgas naktis, leidžiančias džiaugtis saulėlydžiais,  norą būti prie ežerų ir žinoma, – gerus orus. Na, gal jie ir ne visada tokie geri kaip mums norėtųsi, bet, manau, jau kažkuri dalis žmonių yra aplankę kurortinius kraštus, pirmakart išsimaudę bei pamatę jūrą ir ošiančias jūros bangas. Nenusiminkite, jeigu jūs dar nepriklausote pailsėjusiai žmonių grupei, vasara dar tikrai ilga, o tai reiškia neribotas jūsų galimybes ir žinoma, pabrėžia nenumaldomą vasarišką troškimą – apsilankyti prie jūros. Dažnas žmogus pabuvojęs arba dar tik besiruošiantis pailsėti prie jūros ir labai mylintis ją, iš kurortinių kraštų atsiveža visokiausių suvenyrų, kuriuos perka suvenyrų krautuvėse ar kt. Tačiau šie dalykai nemažai kainuoja, ypač jeigu dovanų reikia kiekvienam draugui ar beveik visiems giminaičiams. Tokiu atveju, originalesni ir paprastesni, natūralumą vertinantys žmonės, vietoj brangių dovanėlių atveža tikro jūros dvelksmo – smėlio, kriauklyčių, gražių akmenukų ir į krantą išmestų įdomių formų pagaliukų. Būtent apie juos šiandien aš ir norėčiau pakalbėti. Pirmas dalykas tas, kad jų reikia ieškoti beveik kaip ir kriauklyčių – tiesiog einant palei jūros krantą. Žinoma, tai užtruks, tačiau ir jūsų draugai neabejotinai liks sužavėti tokiu jūsų išradingumu. O pats išradingumas labiau atsiskleis su šiandien mano siūlomu darbeliu, kuriuo galėsite didžiuotis net kai už lango siaus šalčiausios pūgos, nes tai jus labai greitai sugražins į nepaprastas jūsų vasaros atostogas ir paskatins laukti ateinančių.

Iš pagaliukų, kuriuos kitaip galime vadinti – pagaliukais išmestais į krantą, galima pasidaryti tikrų tikriausių stebuklų kurie nuostabiai papuoš jūsų namų interjerą. Pagaliukus galima panaudoti senam šviestuvui papuošti, apklijuoti jūsų namų veidrodžius, kurie, tarkim atrodo kiek nuobodoki ar nusidėvėję ir kt. Naudokite pagaliukus kur tik išmanote, ir žinoma, nepatingėkite jų prisirinkti pilnas kišenes. Pabandykime pasidaryti pirmąjį darbelį.

Reklama

Mums reikės:

  • Kuo daugiau pagaliukų išmestų į krantą
  • Karštų klijų
  • Daikto, kurį norite apklijuoti pagaliukais, šiuo atveju veidrodžio

Darbo eiga:

Darbo eiga yra labai paprasta, tačiau jai taip pat reikės kantrybės. Paimame savo turimą veidrodį, ir po vieną, gražiai ir atsargiai, glaudžiant vieną prie kito klijuojame pagaliukus. Suklijavus pirmą sluoksnį, dedame antrą pagaliukų sluoksnį, klijuojant kuriame pagaliukų kompoziciją, todėl nereikia, kad visi pagaliukai antrame sluoksnyje būtų suklijuoti vienodai. Dirbkite atsargiai ir kantriai, palaukdami kol klijai išdžius. Darbo eigoje, patys nuspręskite kokio sluoksnio pagaliukų užteks jūsų norimam rezultatui išgauti.

Taip pat pagaliukais galima apklijuoti jūsų namų baldus, pvz, – kėdes, staliukus, lentynėles ir kt. Jeigu tiek pagaliukų neradote, galite naudoti ir paprastesnius arba tokių pagaliukų nusipirkti specialiose parduotuvėse.

Apklijuoti galite ir tam tikrą formelę, padarytą iš vielos, tarkim širdelę arba žvaigždutes ir kt.

Reklama

1 thought on “Daiktai puošti mediniais pagaliukais”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *