Medinės virtuvės interjeras

Beveik kiekviena moteris virtuvėje praleidžia didžiąją dalį savo laiko, o moterys, kurios augina mažus vaikučius, tikriausiai ir visą dieną. Juk reikia ir pusryčius šeimai paruošti, taip pat nepastebimai ateina ir pietūs, o vakare, jau laukia pasiruošimas vakarienei. Nors sakoma, kad šiuolaikinės moterys daug mažiau gamina namuose, mat neužtenka viskam laiko, nori ar ne, virtuvėje suktis tenka kiekvienam šeimos nariui. Kad tas darbymetis virtuvėje nebūtų toks neįdomus ir varginantis, mums visiems reikia, kad mūsų virtuvė būtų kuo gražesnė ir jaukesnė, galbūt tada ir virtuvės darbai pasidarytų ( o ypač nemėgstančioms gaminti) malonesni. Žinoma, žmonių norai ir skoniai interjero atžvilgiu skiriasi, todėl šie, mano siūlomi interjero sprendimai labiau tikrų mylintiems gamtą ir vertinantiems medieną kaip tinkamą medžiagą namų interjere. Tiktų ir žmonėms, norintiems po dienos darbų, iš miesto šurmulio grįžti į malonų kampelį, kvepiantį medžiais, mišku, natūralumu ir poilsiu. Poilsis gaminant  tokioje virtuvėje ir akims ir sielai – garantuotas.

Turėtumėte pastebėti, kad tokius virtuvės arba net viso namelio interjero sprendimus naudoja žmonės, kurie įsirenginėja sodybas, nes toks sodybos ar vilos įvaizdis, tarsi susijungia su visa aplink esančia gamta, tačiau dabar, kai žmonės pasiilgę gamtos ir visur skubantys, tokie interjerai grįžta į madą ir nuolatiniuose namuose. Nereikėtų pamiršti fakto, kad tokie interjerai geriausiai žiūrisi nuosavame name, kadangi jiems realizuoti ten daugiau vietos ir tai labiau atitinka pačią interjero temą.

Reklama

Taigi, jeigu jau nusprendėte, kad norėtumėte tokios virtuvės ir likote sužavėti, nepamirškite kelių dalykų. Pirma, tokioje virtuvėje visai nederės labai moderni buitinė technika, kadangi virtuvės interjero pagrindas – natūralumas. Jau geriau pradėkite galvoti kaip susimūryti židinį, nei lėkite pirkti įvairiausių virtuvės kombainų. Todėl, jeigu neįsivaizduojate maisto gamybos be didžiulio naujausio garintuvo, kuris užima pusę jūsų virtuvės, šis variantas – ne jums.

Žinoma, tai nereiškia, kad šioje virtuvėje neįmanoma nieko pasigaminti, jūs juk galite rasti labai gerą ir gražią viryklę ar tą patį garintuvą, tačiau jis neturi užgožti interjero temos. Būtų labai gerai, jeigu jūsų pasirinkti virtuvės prietaisai būtų šviesių spalvų kaip ir pats interjeras.Taigi, reikės įdėti pastangų paieškoms.

Antra taisyklė, jokiu būdu nepamirškite stalo ir kėdžių derinti prie pačios virtuvės baldų ir interjero. Jie taip pat turi atitikti virtuvės idėją ir būti kuo natūralesni. Taip pat reikėtų derinti ir visas kitas detales.

Leiskite sau įsijausti į interjero kūrimą. Naudokite įvairiausias lempas, lekštutes, lentynėles ar paveiksliukus, indaujas, kurie pagyvins jūsų pasirinktą interjero temą  Nepamirškite, kad kiekviena smulkmena yra svarbi. Taip pat, tokiam interjerui nenaudokite jokių ryškių spalvų, nebent tikrai žinote, kokio rezultato norite.

Tokiuose interjeruose dažnai panaudojami ir balkiai, kurie taip pat priderinami prie virtuvės interjero spalvų, žinoma, tai tik papildomas raktas į gražesnę virtuvę, jeigu neturite tokios galimybės, niekas to nė nepastebės.

Reklama

1 thought on “Medinės virtuvės interjeras”

  1. Niekada nemaniau, kad medinis virtuvės interjeras gali taip jaukiai ir stilingai atrodyti, Nuo šiol čia mano svajonių virtuvės planas, tikiuosi kuo greičiau keisti namuose interjerą.Net visa buitinė technika puikiai atrodo.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *