Afrikietiškas dekoras ant popierinio maišelio

Bogolan arba purvo audeklas yra unikali, afrikietiška medvilninė medžiaga. Šio audinio gaminimas yra senovinis amatas ir autentiška, tradicinio meno forma Malyje, vakarinėje Afrikos dalyje. mali purvo medziaga dekoras Padaryti purvo audinį yra ilgas procesas. Iš pradžių renkama medvilnė, verpiami siūlai, audžiamos audinio juostos, kurios siuvamos į medžiagos gabalus. Įdomiausia dalis yra audeklo dažymas ir dekoravimas. Audinio gabalai yra mirkomi ngalama medžio žievės ir lapų nuovire. Nuo upės dugno renkamas dumblas ar purvas, kuris iki metų yra fermentuojamas induose. Dumblo, purvo dažai tepami lazdelėmis, teptukais ant audeklo. Kiekvienas purvo audinio gabalas yra visiškai unikalus, vienetinis ir rankų darbo gaminys. Kai kas galbūt nuvyks į Malį, pasimokyti šio unikalaus amato, kai kas susidomėjęs įsigys šį, originaliai dekoruotą ir afrikietiška dvasia alsuojantį audeklą. O mes pabandysime padaryti pigią, net labai pigią šio dekoruoto audinio kopiją. Gamybos metodas visiškai nebe afrikietiškas ir panašumas tik vizualus. Bet pakabintas ant sienos šis a la afrikietiškas audeklas atrodys originaliai ir nepakartojamai.

afrikietiskas dekoras ant sienos

Reklama

Pasidaryti labai paprasta. Reikalingas vyniojamas, rudas popierius ar rudos spalvos popierinis maišelis. Iškirpkite tokio dydžio popieriaus gabalą, kokio dydžio dekoracijos norėtumėte. Po to popieriaus lakštą reikia smarkiai suglamžyti. Glamžyti, kol popierius taps minkštas. Kad lengviau būtų suglamžyti, popierių galima sušlapinti. Kai popierius taps minkštas ir elastingas, tuomet ieškokite spalvotų pieštukų, flomasterių, markerių. Ornamentus savo dizainui galite kurti patys ar paieškoti ko nors įdomaus internete. Ant glamžyto popieriaus nupiešę savo ornamentus, prie popieriaus galite pritvirtinti virvutę ir savos gamybos purvo medžiagos dekoraciją kabinti ant sienos.

afrikietiskas dekoras detale

Reklama

afrikietiskas dekoras pavyzdziai

poppytalk

Reklama

3 thoughts on “Afrikietiškas dekoras ant popierinio maišelio”

    1. Dešinėje svetainės dalyje, po Facebook`o dėžute įdėjome nuorodą mūsų naujienoms užsisakyti. Įrašykite savo e- pašto adresą ir spauskite registruotis. Linkime malonių apsilankymų!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *