5 dažniausiai pasitaikančios klaidos, kurias darome pirkdami televizorių

Galima drąsiai teigti, jog televizoriai – tai ta technika namams, kurią tenka keisti pakankamai retai, todėl labai svarbu, jog pasirinktas modelis visapusiškai atitiktų visus Jūsų lūkesčius. Visgi, nors ir suprantame šio sprendimo svarbą, rinkdamiesi dažnai padarome elementarių klaidų, kurios trukdo atsipalaiduoti ir mėgautis televizoriaus žiūrėjimu. Tad jeigu tokių problemų ateityje norisi išvengti – atkreipkite dėmesį į dažniausiai pasitaikančias klaidas ir daugiau jų nekartokite.

Reklama
  1. Naujas televizorius yra netinkamo dydžio. Televizorius kambariui gali būti tiek per mažas, tiek per didelis – žinoma, pasirinkę didesnį variantą, prarasite mažiau, tačiau toks modelis neužtikrins visapusiško žiūrėjimo malonumo. Sunkiai matysite visus kraštus, iki galo neatsiskleis net ir pati geriausia kokybė… O per mažo televizoriaus trūkumus daugiau ar mažiau kiekvienas galime įsivaizduoti.

Norint išvengti tokių nusivylimų, teks užsiimti matavimais. Išmatuokite atstumą tarp televizoriaus ir Jūsų sėdėjimo vietos – padalinę gautą skaičių iš 1,5, gausite reikiamą įstrižainės ilgį. Tuomet beliks nusipirkti panašiausią variantą.

  1. Pamirštamas garsas. Visuomet daug dėmesio skiriame televizoriaus dydžiui ir dizainui, dar daugiau – vaizdo kokybei, tačiau retai kada susimąstome apie garsą. Žinoma, kitos paminėtos specifikacijos yra ne mažiau svarbios, tačiau turėtumėte žinoti vieną faktą – kuo televizoriaus ekranas plonesnis, tuo mažiau vietos lieka garsiakalbiams. Išvadas galime pasidaryti patys.

Tačiau tai tikrai nereiškia, jog geriau pirkti sunkius storesnius televizorius – Jums užteks atsižvelgti į tai, kokia garso sistema yra integruota. Gamintojai puikiai supranta šį plonesnių televizorių trūkumą, todėl nuolat ieško būdų, kaip užtikrinti nepriekaištingą garso kokybę – patikėkite, jei nepamiršite šios savybės, surasite ne vieną pavykusį bandymą.

  1. Nepagalvojama apie ateitį. Kaip jau minėta, ši technika namams dažniausiai tarnauja pakankamai ilgus metus – vadinasi, visus juos turėtumėte mėgautis naujojo televizoriaus funkcionalumu. Labai dažna situacija, kuomet norint šiek tiek sutaupyti, pasirenkamas mažiau galimybių turintis televizorius, nes manoma, kad jų tiesiog neprireiks.

Visgi, tobulėjant technologijoms, keičiasi ir mūsų poreikiai, todėl neilgai trukus pradedame svarstyti apie funkcionalesnį įrenginį, kuriam ir vėl tenka ieškoti naujų lėšų. Tad verčiau iš karto rinktis optimaliausią variantą – jei Jus domina kokybiški, tačiau nebrangūs televizoriai, akcija ir dažnai taikomos nuolaidos leis iš karto įsigyti pageidaujamą prekę.

  1. Susikoncentruojama į nesvarbias funkcijas. Kitaip tariant, neįvertinami asmeniniai poreikiai – rinkdamiesi televizorių turėtumėte tiksliai žinoti, ko reikia būtent Jums. Galbūt jau seniai svajojate apie SMART TV funkcijas, o gal televizoriaus ekraną išnaudojate ir žaidimams – logiška, jog bet kokie Jūsų lūkesčiai privers apžiūrėti specifikacijas, kurios gali būti visiškai nevertingos kitiems. Tad vertėtų mažiau susikoncentruoti į akcentuojamas televizoriaus savybes – žinokite, ko iš tikrųjų reikia Jums. Daugybę televizorių modelių rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.
  2. Pernelyg skubama. Pamatę, jog televizoriai su akcija, dažnai susižavime solidžia nuolaida ir visko neapmąstę, priimame skubotą sprendimą. Visgi, šiuo atveju skubėti tikrai nereikia – pasitikrinkite, kiek laiko tęsis specialus pasiūlymas, palyginkite kelis skirtingus variantus, susipažinkite su televizoriaus specifikacijomis ir tik tuomet nuspręskite, ar jis Jums tinka.

Tad svarbiausia yra išsigryninti savo poreikius ir atidžiai susipažinti su televizoriaus galimybėmis. Išvengę šių dažniausių klaidų, lengvai įsigysite ilgaamžišką, visus poreikius atitinkantį televizorių.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *