Žaliuojantis medis vaiko kambario interjere

Vaiko kambario interjero kūrimas bute ar name dalykas malonus, įdomus ir atsakingas. Ir jei tėveliai kartais užmerkia akis į kokias tai komforto ar estetines smulkmenas, liečiančias virtuvės, miegamojo ar svetainės kambarių įrengimą, tai vaiko kambarį dažnai norima ir siekiama įrengti nepriekaištingai. Paprastai vaiko kambaryje įvairiais akcentais ir aksesuarais bandoma pasiekti, kad kambarys kuo labiau būtų panašus į vaiko kambarį. Priklausomai nuo vaiko amžiaus – lova su patalyne, spinta rūbams ir žaislams, lentynos su knygomis, rašomas stalas – tai pagrindiniai vaikų kambario baldai. Baldų dydį stengiamasi parinkti pagal vaiko amžių. Dažniausiai baldų, lubų, grindų ar sienų spalvos yra kiek linksmesnės negu kituose kambariuose.

Reklama

Tai daugmaž standartiniai sprendimai, kuriuos nesunkiai galima atrasti beveik bet kuriuose namuose. Tačiau vaiko kambaryje galima sukurti interjerą, kurio detalės bus originalios, išraiškingos ir suteiks  tikrą džiaugsmą vaikui. Apie tokį medį (nuotraukos žemiau) savo kambaryje turbūt retas vaikas galėtų pasigirti. Originalus sprendimas, ypač miesto vaikams, kuriems artimiausias medis ar miškelis gali būti kitame kvartale. Tarp realybės ir stebuko balansuojantis vaiko kambario interjeras. Kiek siurealus vaizdas, bet vaikui tai gali tapti puikių pramogų vieta. Štai kam iš tiesų reikalingi dizaineriai. Ir jie nenustoja žavėti mus savo išmone, polėkiu ir fantazija.

KXjHbQCW1tU 2

Reklama

3 thoughts on “Žaliuojantis medis vaiko kambario interjere”

    1. Sveiki. Nuotraukose matosi ar galima spėti, kad mėlynos lubos yra įtempiamos lubos. Jos brangokos, bet jų galite įsigyti LT. Medis greičiausiai yra dekoratyvinė apdaila, panaši kaip būna plastikinės sijos, kolonos panašios į medines. Kaip padarytas medžio vainikas iš lapų, neaišku, bet galima būtų paeksperimentuoti, kad ir su dirbtinių gėlių lapais ar kažkuo panašaus. Grindys parketlentės ar plaukiojantis parketas, sienos tapetai, matomai. Visa kita smulkesnės detalės, ir Jūsų kambaryje jos gali būti kiek kitokios.
      Geriausia visgi būtų kreiptis į interjero dizainerį, nes visos šios medžiagos, detalės yra gana išraiškingos bei brangokos ir jei jas sudėlioti neteisingai, gali būti veltui išleisti pinigai ir nepavykti išgauti norimo rezultato. Bet jei turite gerą akį ir dekoravote patys savo namus iki šiol, gali pavykti ir tai:)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *