Šv.Velykų dekoracijų idėjos

Šv.Velykos – laikas švęsti atgimstantį pavasarį ir vienas iš nuostabiausių būdų tai padaryti kol lauke dar šaltoka, tai pažadinti savo kūrybiškumą iš žiemos miego. Pavasarinė saulė, tyras oras sukuria ypatingą jausmą, norą veikti, puošti namus įvairiomis spalvomis. Jaučiamės laimingesni, linksmesni nei žiemą.  Velykoms pirmiausia dažome įvairiaspalvius margučius, bet ar pagalvojote kaip dar galėtumėte papuošti savo namus?

Reklama

Pavasaris – tai visų pirma gamtos prabudimas, pirmieji pavasario žiedeliai labai džiugina akį, taigi viena iš idėjų papuošti namus –  Jūsų rankų darbo gėlių girlianda. Jai nereikia ypatingų reikmenų, bet prisidėti gali visi šeimos nariai nuo pačių mažiausių iki senelės ar senelio išpieštos gėlytės.

Jums reikės: lininio siūlo, žirklių, klijų, popieriaus, reikmenų spalvinimui ir fantazijos.  Paprasčiausia popierių perlenkti per pusę, prie krašto nusipiešti norimos formos gėlytę ir iškirpti. Jei norite, kad girliandos gėles būtų panašių matmenų rekomenduojama iš kartono išsikirpti gėlių formų šablonus. Apibrėžkite gėlytę prie sulenkto popieriaus krašto ir iškirpkite. Turi gautis dvi vienodos formos gėlytės (bus dar paprasčiau jei jos liks sujungtos vienu kraštu). Taip paruoštas gėlytes marginkite įvairiausiais raštais, poto ištepkite vieną vidinę gėles žiedą klijais, per centrą pridėkite lininį siūlą, ant viršaus prispauskite antrą gėlės žiedą ir suspauskite. Kol klijai neišdžiuvo stenkitės neliesti siūlo.

 Gėlėms taip pat galite naudoti spalvotą popierių, įvairius karpinius, medžiagines juosteles. O štai dar viena galimybė šiems žiedeliams papuošti Jūsų namus. Šį kartą gėlių žiedelius tvirtinkite ant dekoratyvinės vielos, taip pat galite panaudoti medinius smeigtukus ir sukaišioti juos į velykinę žolytę.

 O jei Jūsų vaikas svajoja tapti laivo kapitonu… štai jums velykiniai laiveliai. Į laivelių vidų įpilkite kiaušinių formą primenančių saldainukų. Paprasta ir gražu. Vaikai tikrai džiaugsis šia dekoracija!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *