Šv. Velykų stalo serviravimas – puošimas

Šv. Velykų stalas mus turėtų stebinti šviesiomis pavasario spalvomis, nesvarbu ar jūs susėsitė vėlyvų pusryčių, pietų ar vakarienės. Gražiai serviruotas Šv.Velykų stalas dvelkiantis elegancija, paprastumu, džiaugsmu atneš pavasarinį prabudimo džiaugsmą į jūsų namus.

Pirma į ką reikėtų atkreipti dėmesį tai jūsų naudojamų papuošimų tarpusavio harmoniją.  Gražiausiai atrodo puoštas stalas, kai tarpusavyje dera spalvos. Viena iš spalvų turėtų dominuoti, t.y galima parinkti vienodos spalvos servetėlių, žvakių, kaspinėlių spalvą ir panaudoti kelias papildomas spalvas kurios derėtų prie pagrindinės.

Reklama

Servetėlės dedamos į lėkštę arba ant stalo į kairę nuo lėkštės. Į gražiai išlankstytą servetėlę galima sudėti įrankius. Velykiniams indams taip pat priskiriami specialūs indeliai kiaušinių valgymui. Jei turite keletą atliekamų indelių, juose puikiai žiūrėsis pavasarinių gėlių žiedai.

 

Šv. Velykų stalo puošimui taip pat labai tinka natūralios, žemės spalvos. Gražiai dera pinti dubenėliai, juos galite iškloti šienu ir pridėti margintų kiaušinių. Jei sukviesite daugiau svečių prie Velykų stalo galite juos nustebinti ir paruošti vardinių kiaušinių. Tam patartina nudažyti kiaušinius viena spalva ir ant jų išdrožinėti jūsų svečių vardus. Ant kiaušinio užrašytas vardas parodys kur sėstis,  taps miela staigmena: artimieji tikrai žinos, kad dažydami margučius galvojote apie juos.

Taip paruoštus margučius galite sudėti į išlankstytą servetėlę ar kiaušinių lizdelį susuktą iš specialiu siūlų. Taip pat puikiai atrodys iš šieno susuktas ratukas perrištas lininiu siūlu ar medžiagine juostele.

 

Reklama

1 thought on “Šv. Velykų stalo serviravimas – puošimas”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *