Vandens maišytuvas – krioklys

Jei manote, kad jau pakankamai ilgai plaunate rankas ar kojas po tuo pačiu vandens maišytuvu, galbūt atėjo laikas jį pakeisti nauju. Keletas vandens maišytuvų su aliuzija į vandens krioklius. Krioklys asocijuojasi su ramybe, atsipalaidavimu, poilsiu. Panašu, kad vandens maišytuvas –  krioklys, būdamas nedidelio krioklio kopija, tai gali suteikti.

Modern-Waterfall-Bathroom-Tap-2012

Reklama

Krintančio vandens garso sukuriama raminanti aplinka, gali būti palygina su nuotaikomis, plevenančiomis Japoniškame sode. Vonios maišytuvai su vienos svirties mechanizmu reguliuoja karštą ir šaltą vandenį. Krintančio vandens garsams akomponuojant, kūną masažuos ir glostys pageidaujamos temperatūros vanduo.

Modern-Waterfall-Bathroom-Tap-comtemporary

Klasikinė maišytuvų apdaila – matinis chromas, nikelis, sendinta bronza taria ne paskutinį žodį maišytuvo elegancijai pabrėžti. Vandens maišytuvas – krioklys tinka šiuolaikinio dizaino vonios kambariui. Nedidelė detalė,  viename iš mažiausių kambarėlių namuose, be ne mažiausią vaidmenį vaidinanti mūsų bendrai gėrovei. Dizaino detalė, kuri atpalaiduos mūsų fantaziją ir leis pabėgti nuo supančios realybės.

Modern-Waterfall-Bathroom-Tap-decor

Reklama

Nusprendus įsigyti stilingą dizaino maišytuvą, naudinga pasitarti su dizaineriu, architektu ar vonios įrangos prekybos salono pardavėju. Stilingam maišytuvui į draugystę reikalinga ir elegantiško dizaino kriauklė. Galbūt tai gali būti ištisinė akmens plokštė, įspūdžiui sustiprinti.

Stebėtina, kaip nedidelė elegantiška detalė gali turėti tokią didelę įtaką visam vonios kambario dizainui, suteikdama lengvą pramogą ir sustiprindama stiliaus pojūtį.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *