Suvenyriniai šviestuvai – lemputė, žibalinė lempa ar žvakutė?

Kartais mėgstamas dizaino objektas yra neįtikėtinai paprastas. Brooklyn pramoninis dizaineris Sergio Silva sukūrė dekoratyvinį šviestuvą, transformuodamas atgyvenusią savo amžių lemputę į žibalinę lempą. Tai kaip ir simbolinis laiko atsukimas atgal.. ar vėl pradedam viską iš pradžių..

Kaitrinės lemputės palaipsniui yra išstumiamos į praeitį halogeninėmis ir LED lemputėmis. Panašu, kad jos tampa šviesos šaltiniais dinozaurais, ir neužilgo jas sutiksime tik muziejuose šalia žibalinių lempų ir fakelų.

Reklama

Naudodamas senas kaitrines lemputes, nedegų parafino aliejų ir dagtinę virvutę, dizaineris sukuria ekstravagantiškus suvenyrinius šviestuvėlius, lyg ir žibalines lempas, lyg ir žvakutes. Stiprus apvalios formos magnetas, įdėtas lemputės viduje, traukia plieninę detalę įmontuotą, akriliniame pagrinde. Magnetinės traukos dėka lemputė balansuoja slėpiningai pasvirusiu kampu.

LightbulbCandle1

LightbulbCandle2

Pramonės dizaineris Sergio Silva, demonstruodamas savo kūrybinį išradingumą, dirba įvairiose aplinkose. Projektuotojas naudoja industrines temas šiuolaikinei estetikai sukurti, panaudodamas klasikines medžiagas, ko dėka jo kūrybos produktai tampa geidžiamais objektais: turiu-turėti. Sergio Silva dviejų lempų rinkinys yra parduodami ribotu tiražu – 66 vienetai,  www.66degrees.com. Kiekvienas rankų darbo rinkinys yra pagamintas Brooklyn studijoje ir parduodamas kartu su autentiškumo sertifikatu, vienetiniu numeriu ir su menininko parašu.

Reklama

1 thought on “Suvenyriniai šviestuvai – lemputė, žibalinė lempa ar žvakutė?”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *