Valentino dienos patiekalai

Ne paslaptis, kad Švento Valentino diena yra meilės šventė, o tyra meilė dažnai būna ganėtinai saldi. Kad šią ypatingą dieną šventė būtų dar geresnė, padarykite ją dar saldesne ir pagaminkite puikių desertų, susijusių siu šia švente. Tokius desertus galite gaminti mylimiesiems, kuriuos norite pradžiuginti ir jiems juos dovanoti supakuotus arba nustebinti patiekiant prie arbatos ar kavos. Tikros šeimininkės tikrai žino begalę receptų kaip pyragus, sausainius ar keksiukus paversti tikra sensacija mūsų gomuriui, tačiau kartais idėjų kaip pačius kepinius pateikti – pritrūksta. Taigi, jei sumanėte šiais metais pagaminti ką nors ypatingo ir labai gražaus, pateikiame jums kelias idėjas kaip nustebinti artimuosius ir save.

  1. Mini spurgos su puošniu glajumi

Susiraskite skaniausią, jums patinkantį spurgų receptą, tik gamindami darykite jas mažytes, taip jos atrodys mieliau ir gražiau. Ant spurgų viršaus dėkite raudonos ar rožinės spalvų valgomus pabarstukus, taip pat tepkite įvairiausių spalvų cukrinį glajų. Patiekite raudonoje lėkštėje, o šalia statykite kitą Valentinos dienos atributiką (paveikslėlius, rankų darbo širdeles ir kt.)

spurgos Valentino dienai

Reklama
  1. Širdelės formos pyragaičiai su kremu

Tokius pyragaičius gaminkite naudojant valgomuosius dažus, tai tikrai atspindės šventinę nuotaiką ir nustebins artimuosius ar mylimąjį. Jei pyragaičius kepsite raudonus ar rožinius, kremą derinkite prie jų. Jis gali būti baltas ar gelsvas. Jei pasirinkote baltą pačių pyragaičių spalvą, tuomet kremą darykite rožinį ar kt. Jeigu turite galimybę šalia arba viduje pridėkite raudonų uogų, kurios bus smagi detalė jūsų saldžiam kepiniui.

pyragaiciai su uogomis sirdeles Valentino proga

  1. Pyragas su spalvotais saldainiais.

Tokiam pyragui pasirinkite sau patinkantį receptą, tačiau derinkite jo skonį prie saldainių. Jeigu pyragas labai saldus, neperkraukite jo saldainiais, taip pat parinkite tinkamą pyrago spalvą, kad saldainiai liktų ryškūs. Likusius saldainius patiekite lėkštėje.

saldainiai pyrage Valentino dienai

Reklama

  1. Meduolinė širdelė

Suformuokite širdelės formą ir iškepkite meduolį. Tuomet ant jo, naudojant įvairiausius maistinius dažus, pieškite gražius ornamentus, rašykite palinkėjimus ar mylimojo vardą, kuriam meduolinė širdelė ir bus skirta. Puoškite šokoladu ir pabarstukais.

sirdele meduolis Valentino proga

  1. Rimti pusryčiai mylimąjam

Jeigu jūsų draugas ar kitas artimasis nemėgsta saldumynų, pasitelkite fantaziją ir sukurkite jam Valentino dienos pusryčius kaip parodyta nuotraukoje.

desrele sirdele Valentino dienai   

Na tokie štai pasiūlymai Valentino dienos deserto ir ne tik stalui. Jūs turbūt sugalvosite ką nors ir įdomiau ir skaniau. Bet kam nors gal tai ir sukels kokių tai idėjų iki Valentino vakaro. Geros šventės ir meilės visoms ir visiems!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *