Vaiko kambarys

Vaiko kambarys yra kebloka vieta namuose interjero projektavimo atžvilgiu. Yra daug įvairiausių apdailos ir dekoro medžiagų, kurias panaudojus vaiko kambario interjeras gali atrodyti įspūdingai ir nepakartojamai. Tai galima padaryti pavyzdžiui, išklijuojant kambario sienas ar dalį sienų įvairiaspalviais vaikiškais tapetais ar fototapetais, kuriuose atvaizduoti animacinių filmukų personažai

fototapetai vaiko kambariui, žvėreliai

ar dekoruoti sienas įvairiausiais lipdukais.

vaiko kambario sienu dekoravimas lipdukais

Galima pasitelkti į pagalbą dekoratyvinio dažymo specialistą, kuris įspūdingai papuoš vaiko kambario sienas ar lubas.

sienų, lubų tapyba vaiko kambaryje

Reklama

Reklama

Kai kurie vaikai labiau džiaugsis, galėdamas patys kurti savo kambario interjerą: piešti ant sienų ir matyti savo pirmuosius piešinius, dirbtinį paukštelį ar gėlytę, prikabintus ant sienos.

vaikas piešia saulė ant sienos

Tokiu būdu vaikai turi galimybę patys nuolat keisti ir kurti savo kambario aplinką. Įvairūs mažieji meno kūriniai taptų brangūs ne tik pačiam vaikui ar vaiko draugams, bet ir praskaidrintų nuotaiką tėveliams ar jų svečiams.

vaikas piešia, rašo ant sienos

 Kartais mes stengiamės įsigyti, o po to saugoti, saugoti, ir saugoti brangius baldus ar sienų apmušalus vaiko kambaryje. Tačiau savo brangiai kainuojančiomis iliuzijomis mes galime nustebinti savo kaimynus, svečius, bet retai vaikus. Vaikai nežino, kad ši lovytė ar spintelė yra pigi, o ši brangi. Jiems kol kas tai yra neįdomu ir padeda tik tiek, kiek leidžia vystytis asmeninėms idėjoms. Nevaržykime vaiko fantazijos savo “supratimu apie grožį”, ir nesvarbu, koks jis estetiškai išpuoselėtas, filosofiškai tobulas ar stebinančiai pigus. Taigi neperkam brangių baldų ar perkame, ir be didelės graužaties atiduodame vaikams.

Galbūt įmanoma kokiu tai būdu atskirti vaiko zoną, tuo būdu suteikiant jam individualią erdvę savo saviraiškai puoselėti.

individuali erdvė vaiko kambaryje

Reklama

Kūdikiams ar mažiems vaikams, kurių kūrybiškumo pagrindai dar tik mezgasi ir yra formuojami detalių, kurias jis, mato liečia ir girdi, galima personalizuoti ar įasmeninti savo mažylio žaidimų ir miego erdves jų mėgstamais paveikslėliais.

lipdukai ant sienos kūdikio kambaryje

Jei keliems vaikams reikia dalintis vienu kambariu, virš kiekvieno vaiko lovos galima pritvirtinti jų vardus ar vardo pirmą raidę. Ar papuošti sienas skaičiais.

skaičiai, raidės ant sienos vaiko kambaryje

Galima šiek tiek atskirti erdves, kurias kiekvienas mažylis galėtų puoselėti atskirai. Naudodami įvairius paveikslėlius, ar specialiai dekoravimui skirtus lipdukus, galime paversti žaisminga net tik sienas, bet ir seną spintą, spintelę ar lovą.

drugeliai ant sienos virš kūdikio lovytės

Reklama

Taip pat, pasinaudodami trafaretu, ant sienos galime užrašyti mielą eilėraštuką ar pamarginti sienas gėlėmis, žvaigždutėmis, paukštelių ar drugelių atvaizdais.

zvaigzdutes ant sienos virs lovytes vaiko kambaryje

Šiomis smulkiomis dekoratyvinėmis detalėmis galime išpuošti visą kambarį, paversdami vaiko erdvę maža pasakų karalyste. Galime dekoruoti šviesos jungiklius, grindjuostes, langus, sienas ar lubas.

vaiko kambario dekoravimo elementai, lipdukai

 Būkite kūrybingi, parinkdami teigiamus pasakų ar animacinių filmukų charakterius ir herojus.. ir Jūsų vaikas tikrai bus laimingas!

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *