Sienų dekoravimo būdai

 Sienų apdaila, tai vienas iš pagrindinių vidaus apdailos elementų. Sienų danga yra vienas iš būdų sukurti namuose atmosferą, kuri atitiktų jūsų norus bei lūkesčius. Sienos gali būti dažomos, tapetuojamos dengiamos įvairiomis dekoratyvinėmis dangomis. Dekoruojant sienas galite sukurti ne tik unikalią, bet ir jaukią, širdžiai mielą atmosferą namuose. Gerai parinktos ir pritaikytos sienų dekoracijos, jų spalva ar net tekstūra padės padaryti įspūdį sau, artimiesiems ir svečiams. Keletas populiarių idėjų jūsų namų įvaizdžio kūrimui.

Medinės sienų dangos

Medinės ar medžio imitacijos dangos  yra populiarios, nes jos lengvai gali papildyti daugumą interierų. Medines detales galima derinti prie bet kokių spalvų. Kalbant būtent apie sienų dekoravimą medžiu, jūs turite didelį pasirinkimo spektrą, nes mediena, turi labai daug atspalvių ir dera  ne tik prie senovinio rimtumo ir orumo, bet ir prie šiuolaikiško grakštumo patalpose.

Reklama

Gėlių motyvai

Šis sienų dekoravimo stilius smarkiai paplitęs ir nors labai senas, dėl įvairių technikų panaudojimo išlieka vienas mėgiamiausių. Gėlės yra viena gražiausių dovanų, kurias mums suteikia gamta, tad sienų dekoras  gėlėmis tikrai padės jums suteikti kambariui naujų ispūdžių. Šis dekoravimo būdas taip pat turi nemažai išplėtotų galimybių, pavyzdžiui, galima pasirinkti tik universalias juodai baltas gėles ar atvirkščiai-spalvų margumyną.

 

Abstrakčios figūros

Abstraktusis menas yra viena meno rūšių, kurios skirtos žmonėms, mėgstantiems improvizuoti, kitaip sakant jis vaizduoja tai, ką sunku atpažinti ar įžiūrėti. Sienų tapetai/ apmušalai su abstrakčiuoju menu  yra gan populiarūs todėl, kad  jų unikalumas pritraukia dėmesį. Jei nuspresite sienas apipavidalinti šia meno rūšimi, galėsite rinktis iš  abstrakčių geometrinių figūrų, raidžių koliažų, spalvų purslų ar linijų įvairovės.

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *