Jaukus miegamasis

Pateikiame jums trumpą nurodymų rinkinį, kuris padės  padaryti Jūsų miegamąjį mielą ir jaukų:

Reklama
geltonas jaukus miegamasis
  • Nudažykite ar perdažykite savo kambarį. Nusipirkite, pavyzdžiui, ryškiai raudonos, šokolado ar kreminės spalvos dažų. Iš esmės, tamsios spalvos bet kurioje patalpoje sukuria jaukumo jausmą. Tačiau tai nereiškia, jog ji turi būti blausi.
  • Pakeiskite baldus. Investuokite į sėdmaišius, sofą ar ką kitą, kas suteiktų jaukumo. Papuoškite savo kambario kampelį pagalvėlėmis, užtiesalais. 
  •  Apdenkite savo lovą užtiesalu, kuris dera prie jūsų sienų spalvos. Jis gali būti baltas, tai suteiks kambariui erdvės jausmo. Naudokite pagalves savo nuožiūra, tačiau, jei jų bus labai daug,  gali susidaryti įspūdis, kad kambarys netvarkingas.
  •  Užpildykite kambarį savo asmeniniais daiktais. Jūsų kambarys atrodys jaukesnis ir šiltesniu. Tai gali būti jūsų mėgstamos knygos, paveikslai, šeimos nuotraukos. Plakatai yra puikus dalykas puošiantis sienas, tačiau tai gali atrodyti nesvetingai.
  •  Pasikabinkite užuolaidas, pasistatykite porą spintelių. Kušetės yra puiki daiktų talpinimo vieta, jos taip pat gali būti naudojimos kaip kėdutės ir suteikia šeimyniškumo.
  • Nusipirkite gražių šviestuvų. Jie daro stebūklus kambariui ypač, jei kambarys nedidelis. Galite pasikabinti gražių varveklinių šviestuvių, tai duos jūsų patalpai savitumo. Veidrodis, apšviestas ar ne, padaro kambarį didesnį.
violetinis jaukus miegamasis
smėlio spalvos jaukus miegamasis
Reklama
Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *