Feng shui svetainė

Svetainė – tai kambarys, kuriame, vieni ar kartu su šeima, praleidžiame gana daug laiko. Taip pat šiame kambaryje priimame svečius, leidžiame savo laisvalaikį ir atsipalaiduojame vienokia ar kitokia forma. Iš tiesų, svetainės interjeras yra, kaip veidrodis, kuriame atsispindi šeimyniniai džiaugsmai ir rūpesčiai. Savo formomis, spalvomis, kitomis detalėmis kambarys šnabžda daug tiesų ir paslapčių apie šeimos gyvenimą, – na ne kiekvienas girdi šį “šnabždesį”, bet daugelis intuityviai tai jaučia. Tad, kad kambarys savo dekoro detalėmis ir elementais spinduliuotų šiltas emocijas, sukeltų gražias mintis galima pasitelkti senovės žmonių išmintį. Kad sau, savo šeimos nariams, draugams bei svečiams sukurtume jaukią ir artimą aplinką svetainės kambaryje, galima pasitelkti Feng Shui – kiniečių sistemą, padedančią sukelti teigiamus pokyčius ne tik žmogų supančioje aplinkoje, bet ir pačiame žmoguje.

Pateikiame keletą Feng Shui patarimų svetainės įrengimui ir priežiūrai:

Reklama
 • Atidarykite ir kuriam tai laikui palikite atvirą langą, kad kambarys prisipildytų šviežaus ir gaivaus oro.
 • Baldų apmušalai ir kilimai turėtų būti iš natūralaus audinio.
 • Kambaryje nekabinkite tamsių užuolaidų, jos turėtų būti šviesių spalvų ir laisvai krentančios.
 • Pasistenkite nebūti paniurę ar pikti šiame namų kambaryje, ypač jei turite mažų vaikų. Bloga energija veiks ne tik jus, bet ir jums brangius žmones. Kambaryje įvykus ypatingai dideliems kivirčams, bloga energija išlieka, net ir kivirčui pasibaigus.
 • Sėdimuosius baldus statykite taip, kad sėdintysis galėtų sėdėti nugara į sieną, o akys lengvai matytų duris. Tai suteikia saugumo jausmą.
 • Geriausia svetainėje statyti apvalų stalą, nes jis skatina bendravimą.
 • Židinys yra puikus elementas, norint pagyvinti kambario interjerą bei siekiant sukurti šiltą atmosferą.
 • Nevenkite paveikslų, skulptūrų, jei jos simbolizuoja gėrį ar šilumą.
 • Svetainėje laikyti antikvarinius daiktus rekomenduojama tik tuomet, jei žinote šių daiktų ankstesniojo savininko būdą.
 • Svetainėje ne vieta medžioklės trofėjams (elnių, briedžių ragams ar gyvūnų, paukščių iškamšoms).
 • Tinkamiausios spalvos svetainei – žemės tonų spalvos; geltona, ruda, žalia.

Tad, jei susigundėte ir pasinaudosite Feng Shui patarimais, nors jie gali pasirodyti labai paprasti ir niekuo ne ypatingi, Jūsų svetainė taps jaukesne ir šiltesne. Naudojantis patarimais, pasieksite savo tikslą – jausitės svetainėje ramiai ir suteiksite daugiau palaimos ne tik sau, bet ir aplinkiniams žmonėms.

rudos spalvos svetaineje vaizdas is virsaus

svetaine lenktos linijos paveikslas

rusvos spalvos apvalus stalas kedes

Savo harmonija, svetainė teigiamai įtakos Jūsų šeimą ir jos narius. Ir iš stebuklingo, visa atspindinčio “svetainės veidrodžio”, spinduliuos gera žinia apie Jūsų šeimyninį gyvenimą.

Reklama

1 thought on “Feng shui svetainė”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *