Sensacingos santechnikos įrangos naujovės

Tobulėjant technologijoms, pokyčius nuolat pastebime įvairiausiose srityse ─ ne išimtis yra ir vonios santechnika. Vis dažniau akcentuojama, kad ši erdvė turėtų būti raminanti ir atpalaiduojanti, todėl ir naujovės dažniausiai būna susijusios su asmeniniu mūsų komfortu. Kokios santechnikos įrangos naujienos šiuo metu yra sensacingiausios?  

vonios iranga

Pisuaras, kuriam nereikia vandens

Pisuarai namuose daugeliui iki šiol yra naujovė, tad ką jau kalbėti apie įrenginius, visiškai nenaudojančius vandens! Nors skamba neįtikėtinai, paslaptis paprasta: tokie pisuarai vietoj vandens naudoja specialų aliejuką, todėl pavyksta išsaugoti higieną ir estetiką, o taip pat sutaupoma nemažai vandens išteklių. Šio įrenginio pajungimas ir priežiūra yra kur kas paprastesni ─ jei planuosite pirkti pisuarą, vertėtų pagalvoti apie tokį variantą.

Reklama

Termostatiniai maišytuvai

Nors termostatiniai maišytuvai daugeliui nebėra naujiena, ne kiekvienas gali pasigirti tokiu įrenginiu savo vonioje. Priežasčių, kodėl vertėtų jį įsigyti, pakankamai daug: naudojantis šiuo maišytuvu, galima iš anksto pasirinkti pageidaujamą temperatūrą, todėl sutaupoma nemažai vandens išteklių ir išvengiama nemalonių šilumos svyravimų. Šie įrenginiai turi neįkaistantį korpusą, todėl dažnai yra rekomenduojami mažus vaikus auginantiems tėvams. Tačiau iš tiesų jie pravers kiekvienam, ieškančiam praktiškų ir funkcionalių sprendimų.

Maišytuvai su kriokliu

Šio tipo santechnikos įranga labiausiai mėgstama dėl išskirtinės išvaizdos. Nepriklausomai nuo to, kokį stilių puoselėjate savo namuose, šis įrenginys tikrai taps subtiliu jo akcentu ir susilauks aplinkinių susižavėjimo. Žinoma, Jūs iš to turėsite ir praktinės naudos: iš kaskados tekantis vanduo bus naudojamas komfortiškoms maudynėms, o krioklį primenanti išvaizda ir garsai padės dar geriau atsipalaiduoti ir pasinerti į prisiminimus.

Dušo sistema su garsiakalbiu

Šis įrenginys patiks tiems, kurie maudynių metu mėgsta klausytis muzikos ir yra nepatenkinti dėl to, jog toliau padėto telefono ar MP3 grotuvo skleidžiamus garsus užgožia leidžiamo vandens triukšmas. Turėdami specialų vandeniui atsparų garsiakalbį, puikiai galėsite girdėti mėgstamiausias dainas ─ jį Bluetooth ryšiu lengvai prijungsite prie kitų savo naudojamų įrenginių. Dėl kompaktiško dydžio ir paprasto tvirtinimo, jį galima pasiimti ir į keliones ─ juk dieną pradėti su muzika kur kas maloniau!

Masažinės vonios

Atpalaiduojančiais malonumais pasimėgauti leidžiančios masažinės vonios daugeliui asocijuojasi su SPA centrais, tačiau dabar, šiek tiek sumažėjus jų kainoms, atsiranda vis daugiau galimybių įmontuoti tokius įrenginius ir savo namuose. Abejojantiems vertėtų žinoti, jog masažinė vonia turi naudos ne tik mūsų emocinei, bet ir sveikatos būklei: jei jaučiatės pavargę ar kiek nusilpę, pirmiausia turėtumėte išbandyti tokią terapiją. Platų masažinių vonių pasirinkimą rasite Arsan.lt parduotuvėje.

Atpalaiduojantis masažas duše

Jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių neturite galimybės įsigyti masažinės vonios, tai dar nereiškia, jog namuose negalite mėgautis masažiniais malonumais. Pats paprasčiausias būdas tai padaryti ─ įsigyti dušo sienelę su hidromasažiniais purkštukais, kurie maloniai atpalaiduos po varginančios darbo dienos. O jei galimybių norisi dar daugiau, rinkitės masažinę dušo kabiną: ji užims mažiau erdvės nei vonia, tačiau pasiūlys daug malonių procedūrų.

Įtraukę šią santechnikos įrangą į savo vonios kambarį, sukursite itin malonią ir komfortišką aplinką. Tačiau tai tikrai nėra vienintelės įdomybės, kurias šiuo metu galima rasti rinkoje ─ jei atidžiau susipažinsite su santechnikos prekių įvairove, atrasite ne vieną dėmesio vertą naujovę!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *