Sienų plytelės kaip dekoro elementas ne tik vonios kambaryje

Jau tapo įprasta, kad sienines plyteles sutinkame vonios kambaryje ─ čia jos pasirenkamos ir dėl praktiškų savybių, ir dėl dailaus stiliaus. Visgi, dėmesį traukiančius dekoro elementus drąsiai galima (ir netgi rekomenduotina!) pritaikyti ir kituose kambariuose ─ siūlome išbandyti kelias paprastas, tačiau veiksmingas idėjas, pagyvinsiančias Jūsų namų aplinką.

vonios sienu plyteles

Išskirtiniai svetainės sienų akcentai

Svetainė yra reprezentatyviausias kambarys, todėl jame beveik niekuomet neapsieinama be ryškesnių puošmenų ─ tam puikiai tinka ir kruopščiai pasirinktos plytelės. Susipažinkite su keliais populiariausiais variantais.

Reklama

Reljefiniai paviršiai. 3D plytelės sparčiai populiarėja, tačiau tai vis dar nėra masiškas pasirinkimas, o ypač ─ svetainėje. Tad pasirinkę 3d grindis, iš karto sukursite intriguojančią patalpos išvaizdą. Tarp tokių plytelių rasite tiek paprastesnių, tiek itin charizmatiškų modelių, kurie pridės svetainei charakteringumo. Šie akcentai dažniausiai naudojami vienai sienai, tačiau jei atrasite Jus žavintį dizainą, taip papuošti galite ir visas svetainės sienas.

Geometrinės figūros. Tai dar vienas populiarus sprendimas, dažnai rekomenduojamas tiems, kurie ieško akcento svetainės sienoms. Figūras galite sudaryti ir patys, tačiau jei nesinori eksperimentuoti, rinkitės tokią kompoziciją išplėtoti leidžiančias plytelių kolekcijas. Tokia siena neabejotinai suteiks patalpai gyvybingumo, o jei rinksitės blankesnius atspalvius, prie jų lengvai priderinsite ir kitas svetainėje esančias detales.

Prabangos dvelksmas. Elegancija ir prabanga visuomet spinduliuoja tamsių atspalvių plytelės ─ toks pasirinkimas nėra tinkamas mažesniems kambariams, tačiau jei naudosite jį kaip subtilų akcentą, išvengsite optiškai sumažėjusios erdvės įspūdžio. Išbandykite rankų darbo gaminius, rinkitės itin kokybiškas, įmantresnes medžiagas ─ kadangi tokių plytelių reikės mažiau, prabangią atmosferą sukursite net ir be didelių investicijų.

sienu plyteles

Žavios virtuvės puošmenos

Nors įrenginėdami virtuvę labiausiai susikoncentruojame į komfortą ir funkcionalumą, stiliaus taip pat nereikėtų pamiršti ─ ypač tuomet, jei šiame kambaryje praleidžiate nemažai laiko. Dėl praktinių savybių sienų plytelės naudojamos itin dažnai, tad jeigu ir Jūs apsisprendėte dėl tokio sprendimo, išbandykite vieną iš originalesnių variantų, suteiksiančių šiai patalpai daugiau unikalumo.

Mozaikinės plytelės. Tai itin dažnai naudojami apdailos elementai, ypač tinkantys klijuoti vietose tarp spintelės ir stalviršio. Tokios plytelės niekuomet nebūna nuobodžios, o margesni raštai gerai maskuoja nešvarumus, todėl turėsite dvigubą naudą. Tarp tokių apdailos medžiagų rasite tiek ryškių, tiek blankesnių modelių, tad jas pritaikysite bet kokio stiliaus virtuvėje.

Žaismingi raštai. Raštais gali būti papuoštos ne tik mozaikos, bet ir bet kurio kito tipo plytelės ─ jei ketinate akcentuoti kitą sieną ir reikalingas kiek didesnis formatas, vertėtų pasitelkti šį variantą. Toks dekoras nebus pernelyg iššaukiantis, tačiau tikrai pridės virtuvei šiek tiek šarmingumo. Gausus plytelių asortimentas pateikiamas „Apdailos namai“ salone.

Spalvų proveržis. Jei mėgstate ryškesnius sprendimus, nepabijokite pasirinkti akį rėžiančių spalvingų plytelių ─ jos įneš gyvybės ir žaismingumo. Galite derinti kelis skirtingus atspalvius, pasirinkti tik nedidelius fragmentus ar išryškinti visą sieną ─ toks akcentas tikrai neliks nepastebėtas!

Pasitelkę fantaziją, tokių idėjų sugalvosite ir kur kas daugiau. Drąsiai eksperimentuokite ir papuoškite savo namų sienas įdomiais sprendimais ─ plytelių įvairovė tokia didelė, kad bet kokias fantazijas galėsite paversti realybe!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *