Pufas iš seno megztinio

Kai kurie žmonės mėgsta komfortą, ir jiems paprasčiausiai patinka sėdėti minkštose kėdėse ar foteliuose. Kai kurie aptingę ieško, kur prisėsti minkščiau. Kai kurie pavargsta nuo civilizacijos dvelksmo, ir vienintele pagauda tampa minkštas fotelis ar patogi sofa priešais židinyje rusenančią ugnelę žarijose.

Kartais minkšti fotelio ar sofos paviršiai tampa puikia streso malšinimo priemone. Puiku, jei šia priemone nesinaudojame per dažnai. Panašiai, kaip pradedame piktnaudžiauti maistu, norėdami “suvalgyti” psichologinę įtampą, nuovargį (prisimenu zefyrų pakelius ant mašinos sėdynės, kurie ištuštėdavo gana greitai tokiais atvejais – ir saulė lyg vėl pradėdavo šviesti, ir nuotaika vėl gera). Tokia nuovargio forma dažnai yra tik streso šėšėlis. Jo nei suvalgysi, nei išsėdėsi, nei išgulėsi. Reikia ieškoti priežasties. Reikia atrasti, kas sukelė stresą: netikėta pastaba, skaudi netektis, pikta apgaulė, nemėgstamas darbas?

Šiandien atradome vieną minkštą “antidepresantą”. Tik neužmirškite, kas buvo parašyta keletu eilučių aukščiau, kad streso neišsėdėsime. Reikia ieškoti, surasti ir pašalinti streso priežastį, ir kiekvienas suoliukas taps fantastiškai patogiu ir minkštu. Na o tiems, kas nesiruošia ant minkštų paviršių slėptis nuo gyvenimo realybės (gal tik šiek tiek) – minkštas pufas iš seno megztinio.

Reklama

Galbūt nevystysime šiame straipsnyje dar vienos temos, kad rankdarbiai, jų kūryba ir gamyba taip pat yra savos formos terapija, jeigu pažiūrėti į tai kiek kitu rakursu. Taigi minkštas baldelis gali pagelbėti Jums net keliais būdais:

1) minkštu komfortu ir megzta ramybe,

2) pasidarau pats terapija, begaminant pufiką,

3) ir nauja dekoro estetika, atsirasiančia atnaujinus namų interjerą.

Perverskite senos spintos ar pigios parduotuvės lentynas ir atrasite tinkamą megztinį – su aukštu kaklu, golfą. Reikės nukirpti ir užsiūti megztinio rankoves. Taip pat kiek tvirtesnės medžiagos, tokio kaip pamušalo, maišui į kurį supilsime polistirolio granules, kurių galima nusipirkti spec. parduotuvėje. Na ir megztiniuotas pufas galės puikuotis Jūsų  namų interjere.

megztinis pufas

Nufotografavus megztinį, galima padaryti didelės raiškos nuotrauką ir iš jos sukurti fototapetą. Turbūt atrasite, kokią tai įmonę, kuri užsiima foto spauda. Jei žinote tokią, pasidalinkite informacija komentaruose, galbūt tai padės šia idėja susidomėjusiems svetainės lankytojams.

megztinis pufas, tapetas

melissa-li.ru

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *