Popierinės gėlės ant sienų

Mums dažnai atrodo, kad norint turėti puošnų, original interjerą reikia daug investicijų, jis brangiai kainuoja. Tačiau, Jūs galite papuošti savo namus labai originaliai tiesiog popierinių gėlių pagalba. Taigi siūlome Jums pasigaminti sienų dekoracijas savo rankomis. Manome, kad rankų darbo dekoracijos pačios gražiausios, pačios originaliausios, pačios šilčiausios ir suteikia namams savitumo.

Ant Jūsų namų sienų gali pražydėti gėlės!!!

Ir nesvarbu, kad gėlės popierinės, džiaugsmą jos dovanoja tikrą , o pasigaminti jas išties nesudėtinga.  Nupieškite ant kartono ar kiek storesnio popieriaus lapo gėlės žiedlapių. Jei norėsite dekoruoti sienas kelių dydžių gėlėmis, tai ir žiedlapius nusipieškite kelių dydžių. Iškirpkite juos. Pasrinkite Jums patinkatį popierių (jis turėtų būti pakankamai tvirtas) ir apsibrėžkite po keturis žiedlapius kiekvienai gėlei, iškirpkite ir lengvai lenkdami žiedlapius suformuokite gėles. Dvipuse lipnia juosta klijuokite gėles prie sienos parinkdami joms individualų išdėstymą. Ir štai, ant Jūsų sienų pražydo gėlės!

Reklama

 O štai atspėkite iš ko pagamintos šios dekoracijos?

🙂 turbūt atrodo neįtikėtinai, tačiau panaudoti tiesiog likę tualetinio popieriaus ritinėliai….. taigi viskas priklauso nuo mūsų kūrybiškumo!

Reklama

3 thoughts on “Popierinės gėlės ant sienų”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *