Papuoškime stalą Helovyno šventės proga

Helovyno šventė švenčiama įvairiai. Vieni jos nešvenčia visai. Gal net ir nelabai žino, kas tai yra. Kai kuriose šeimose tai tik vaikų užsiėmimas ir pramoga, kitose – tai šeimos šventė. Kai kuriuose namuose Halovyno šventė jau švenčiama nebe pirmus metus, tad  galima išsiimti iš spintų ir lentynų preitų metų Helovyno dekoracijas ir įsitikinus, kad dekoracijos vis dar yra geros būklės ir atitinka šventės nuotaikas šiais metais, pasipuošti jomis savo namus. Kas pernai nešventė ar dekoracijų nebeliko, dekoracijas Helovyno šventei galima pasidaryti patiems. Yra įvairiausių raganėlių, vaiduoklių, giltinių, kuriuos galima pasigaminti iš įvairiausių medžiagų ir priemonių, kurių daugumą galima atrasti savo namuose. Galima ir nusipirkti, parduotuvėse vis daugiau įvairiausių įdomybių Halovyno šventės proga.

Helovino dekoracijos nebūtinai turi būti baisios, kaip vaiduokliai, bet gali būti mielos, kaip vaiduokliukai. Linksmos ar juokingai baisios raganėlės, baidyklės, skeletai vis dažniau tampa Halovyno šventės palydovais ir namų dekoravimo stiliaus atributais. Tai patinka vaikams ir Helovinas tampa įdomia ir linksma švente vaikams bei jų tėveliams.

Bendri šeimos pietūs ar vakarienė prie Helovyno stalo neapsieina be stalo papuošimų. Nuotraukose žemiau – staltiesėlės, stalo įrankiai, lėkštutės su Halovyno šventės atributika. Pasisemkite įkvėpimo, puoškite namus, džiaukitės kartu su vaikais, švenčių niekada nebus per daug!

Reklama

halovino saldainiu medelis-530x467

halovino staltiesele-530x467

hallowino medelis sus saldainiais

Reklama

halovyno dekoracijos ant leksciu

halovyno stalo irankiai

halovyno staltiesele ant stalo

Reklama

halovino zvakutes

pottery barn kids

 

Reklama

1 thought on “Papuoškime stalą Helovyno šventės proga”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *