Originalių formų lentynos namuose

Daugelis savo namuose turime spintą, sekciją ar lentyną. Šie baldai gali būti atviri arba su stiklinėmis ar medinėmis durelėmis. Kai kuriuose laikome indus kituose suvenyrus, dekoratyvinius elementus, knygas. Praeityje spinta, sekcija ar lentyna paprastai būdavo stačiakampio formos konstrukcija, dekoruota lakuotomis ar matinėmis laminuotos medžio drožlių plokštėmis. Šiandien daug kas pasikeitė. Pasikeitė medžiagų apdirbimo kokybė ir padidėjo paviršių įvairovė. Taip pat pasikeitė žmonių požiūris į baldus asmeninio kūrybiškumo atžvilgiu. Dabar knygų lentynos gali būti pagamintos iš medienos, plastiko, metalo ar iš kitų medžiagų. Jos gali būti nudažytos pačiomis įvairiausiomis spalvomis. Spintos, lentynos tampa ne tik baldu knygoms, suvenyrams susidėti, bet ir asmenybės išraiškos priemone ir forma.

Renkantis lentyną susidėti knygoms, fotoalbumams (jei juos kas dar laiko ant lentynų, o ne kompiuterių laikmenose), pirmiausia reikia pagalvoti apie turimą erdvę ir kitus baldus, šviestuvus, gėles, kurios bus šalia lentynos. Taip pat atsižvelgti į kambario spalvas ir stilių. Jei jūsų kambarys yra klasikinio stiliaus, būtų kebloka su originalia, netradicinių formų lentyna ar spintele. Na nebent Jūs turite gerai išlavintą dizainerišką nuojautą arba Jums padėtų geras dizaineris.

Reklama

Siūlome pasižiūrėti keletą foto su originaliomis lentynomis knygoms susidėti. Kai kurių iš jų dizainas įkvėptas gamtos formų: medžiai, šakos. Kai kurios yra neįprastų geometrinių formų. Bet kokiu atveju šios lentynos skirtos ne tik stovėti ar ramstyti sienas bute ar name, bet ir komunikuoti projektuotojo, gamintojo ir namų savininko pomėgius, interesus bei požiūrį į gyvenimą.

A-Moroccan-Inspired-Bookshelf-DesignToboga-Bookcase book-tree-book-shelf.jpg.scaled500

Reklama
Tree-Bookcase-orangechildrens-furniture-tree-bookcase-shawn-sohBookshelf-by-Ron-Arad
Reklama
cool-awesome-shelves-design-5Dedalo-Bookcase-from-PoradaFitting-Pyramid
Reklama
PiniwiniRead-Book-shelfRed-tree-bookcase
Reklama
Read-Your-Bookcase

 

Reklama

1 thought on “Originalių formų lentynos namuose”

  1. Sveiki, sudomino medzio formos, zalios spalvos knygu lentynos. Noretume kontaktu, kur galima butu isigyti. Aciu

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *