Fotelis, lentyna ir staliukas

Taupant erdvę ir plotą daugiafunkciniai baldai tampa vis populiaresni namuose. Pakeliamos lovos, sulankstomi stalai – visa tai kuriama, atkreipiant dėmesį į optimalesnį erdvės išnaudojimą. Fotelis, vadinamas Atvira knyga, taip pat sukurtas turint omenyje erdvės taupymo idėjas.

Dar viena idėja, kuri atsispindi fotelio dizaine, tai minimumas judėjimo, jei jau atsisėdote į fotelį. Vienoje fotelio sienutėje įrengta lentyna knygoms, kitoje pakabos žurnalams ir laikraščiams sukabinti. Nereikia keltis ir eiti iki lentynos ar sekcijos, esančios kitoje kambario pusėje, pasiimti norimos knygos ar žurnalo. Ant vienos iš fotelio atbrailų rasite vietą pasidėti nešiojamam kompiuteriui ir kavos ar arbatos puodukui. Taigi – fotelis, lentyna ir staliukas viename. Tai studijos TILT sukurtas keliafunkcinis baldas.

Reklama

openbook-chair (1)

Kaip pažymi TILT dizaineriai:

” – Tai vieta kambaryje, suteikianti atsipalaidavimą žmogui, ieškančiam tylios minutėlės, taip pat tai lentyna bet kokio dydžio ir formos knygoms ir žurnalams susidėti. Tuo pačiu metu kėdė yra atvira, įgalinanti žmogų betarpiškai bendrauti su kitais, kambaryje esančiais žmonėmis.”

openbook-chair_

Fotelis “Atvira knyga” apmuštas minkštais apmušalais, kas suteikia dar daugiau patogumų ir gerą garso izoliaciją.

Reklama

1 thought on “Fotelis, lentyna ir staliukas”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *