Lėkštė, dekoruota senų kompaktų šukelėmis

Esate turbūt girdėję ne vieną istoriją apie tai, kaip žmonės, darydami namuose taip vadinamą “generalinę tvarką”, nustemba, kiek jie turi kompaktų: lentynose, stalčiuose, dėžutėse. Kiti, ilgus metus juos kaupdami ir dėdami į vieną vietą, nebepastebi, kad susikaupė jau visai nemaža kaugė, kol vieną dieną tiesiog nutaria – laikas išmesti. Kompaktai iš įvairiausių laikotarpių, keisčiausių muzikos stilių, o ką jau kalbėti apie juose esančių filmų gausybę. Dabar žmonės nebeperka tiek daug kompaktų, juk laikai ir technologijos keičiasi. Tad, jei dar nebepastebėjote, kiek daug turite kompaktinių diskelių, ar jau neatsimenate, kada kai kuriuos iš jų paskutinį kartą naudojote, ar jeigu jie jau nebeatlieka savo tiesioginės paskirties ir dulka lentynoje ar guli stalčiuje, galbūt jie gali būti dar kam nors naudingi? Pasižvalgę internete galime atrasti, kur juos dar galime panaudoti ir kaip susikurti ką nors gražaus namuose.

Turbūt nerastume interjero, kuriame nebūtų smulkių ir didelių, mielų ir ir žavingų detalių. Vieni jų turime mažiau, kiti mėgsta vos ne kiekviename buto, namo ar kambario kampe kuo nors nustebinti save ir savo svečius. Juk taip smagu išgirsti: ” – Och, kaip gražu, Wow, koks grožis!” Kai kurios detalės užpildo erdvę, kitos – teikia praktiškumo, trečios – išgrynina interjero esmę.

O jeigu savo interjero detalėmis norite parodyti savo originalumą, tokių galima  susikurti, padedant nebereikalingiems, seniems kompaktams. Jeigu kompaktų turite visą glėbį, nepulkite jų išmesti, koks gražus jų paviršius – spindi ir skleidžia visą spalvų gamą.

Reklama

Su kompaktais galima daug ką dekoruoti, kažkada rašėme, kaip iš senų kompaktų pasidaryti užuolaidas. Šiandien aptarsime, kaip dekoruoti lėkštę. Žinoma, tokia lėkštė skirta ne valgymui, o – interjero dekoravimui. Joje galite laikyti namuose esančias smulkmenas arba atremti ją į sieną (galite pakabinti ant sienos), kaip dekoro elementą. Būtų puiku, jei ji puikuotųsi tokioje vietoje, kur patenka saulės spinduliai. Tuomet lėkštelė spindės visomis vaivorykštės spalvomis.

Taigi, ko reikia tokios lėkštės gamybai? Pirmiausia, – kompaktinių diskų. Taip pat indo, kurį dekoruosite. Tai gali būti sena arba pabodusi lėkštė. Indas taip pat turėtų būti gan paprastos formos. Jeigu renkatės sudėtingesnės formos vazą ar ąsotį, tuomet turėtumėte dekoruoti mažesniais kompaktinių diskų gabalėliais. Kitaip tariant, juos turėtumėte smulkiau sukarpyti.

Kaip matote nuotraukoje, kompaktai yra sukarpyti įvairaus dydžio gabalėliais. Kompaktas yra įkerpamas, o paskui nulaužiamas. Kad ir kaip sugalvosite tai atlikti, didelės esmės tame nėra, jums reikia tik pasigaminti pakankamai kompaktinių diskų gabaliukų. Taip pat reikės klijų, jūsų kantrybės bei laiko.

dekoruojame lekste kompaktu sukelemis

Apklijavus indą kompaktų šukelėmis, nepamirškite palaukti, kol išdžius klijai. Kuomet būsite tikri, kad visi kompaktinių diskų gabalėliai prisiklijavo, lėkštė bus paruošta naudojimui. Kabinkite ant sienos, statykite ant lentynos ar į dekoruotą indą dėkite įvairiausias smulkmenas.

lekste kompaktu atraizeles

Darbas paprastas, o taip dekoruotas namų apyvokos daiktas tikrai daro įspūdį. Plius – praktiška: bus panaudoti seni ir nebereikalingi kompaktiniai diskai bei atnaujinta lėkštė.

me and my diy

Reklama

2 thoughts on “Lėkštė, dekoruota senų kompaktų šukelėmis”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *