Lengvai pasiūnamos kambarinės šlepetės

Šlepečių namuose per daug tikrai nebus. Juk niekad nežinote kada užsuks draugai, giminaičiai ar netikėti svečiai. O kur dar jūsų pačių šeima, – juk visi nori būtų šiltai apsiavę, niekada nesirgti ir atrodyti gražiai. Kiekvieno žmogaus norai skirtingi, kai kurie mėgsta šiltas, kailines šlepetes, į kurias įsiaunama, kaip į sniego žmogaus batus, kiti nešioja šlepetes kietu padu ar renkasi tik odines. Žinoma ir sezonas diktuoja savo norus bei madas. Tačiau yra šlepečių, kurios daugeliui patinka ir tinka, nes yra tiesiog patogios, labai lengvos, ir su jomis žmogus jaučiasi kaip be batų. Tokias ir norėtume pasiūlyti pasisiūti. Kokie gi jaukūs namai be krūvelės rankų darbo šlepečių batų spintelėje?

siutos tapkutes

Tokių šlepečių galite prisiūti visai savo šeimai, giminaičiams, draugams. Kadangi, tai rankų darbo šlepetės, dydį galite tiksliai parinkti pagal to žmogaus koją. Galite iškirpti ir prisiūti raidę, žyminčią šlepečių nešiotojo vardą, taip jūsų šeimos nariai ir draugai jausis pamaloninti bei visuomet turės savas šlepetes namuose. Tai vienas iš pliusų, renkantis šlepetes su inicialais.

Reklama

Kaip matote nuotraukose, siuvimo procesas tikrai greitas. Siūti reikia visai nedaug, o didžiąją šlepečių gamybos dalį užima tinkamas kojos išmatavimas bei šlepetės formos iškirpimas.

Taip pat atsakingas momentas yra išsirinkti medžiagą. Būtų puiku, jeigu turėtumėte odos, ant kurios galėtumėte prisiūti kailiuką, ar odos su kailiuku, tokios šlepetės būtų šiltos ir tikrai patogios. Jeigu neturite, o ir nenorite tokių šiltų šlepečių, darbas dar paprastesnis. Tuomet rinkitės arba labai tvirtą, gal net veltinio stiliaus medžiagą arba zomšą. Pasirinkus veltinį, šlepetė turės aiškią formą, netgi gulėdamos batų spintelėje prieškambaryje. Jeigu siūsite iš zomšos, šlepetės bus ne tokių griežtų formų ir tik apsiavus įgaus savo formą.

Kai jau medžiagą išsirinkote, pasidarykite šlepetės eskizą ant kartono, jį išsikirpkite ir naudokite šlepečių porai iškirpti iš medžiagos ar odos. Tam reikia papildomo jūsų laiko, tačiau, jei medžiagos yra vertingos, būtų nevalia keletą kartų bandyti kirpti nesėkmingai. Kaip matote šlepetės siuvamos viename krašte, dešiniame arba kairiame. Nepamirškite skirtingai kojai eskizą apversti. Jis turi būti atvirkščias, kitaip tokių šlepečių prisiūsite vienai kojai. Siūti galite rankomis ar siuvimo mašina.

lengvai pasiunamos slepetes

Tokias šlepetes galite siūti iš skirtingų spalvų medžiagų, ir tikrai visuomet turėsite kuo nustebinti artimųjų bei draugų kojų pėdas.

Galvojate, ką dar galėtumėte pasisiūti – gal rankų darbo pagalvėlės ar originalus sėdmaišis papuoštų jūsų namus?

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *