Kokiose namų zonose patariama naudoti grindų plyteles?

Kad ir kaip besistengtume namuose išlaikyti tvarkingą aplinką, ant grindų nepavyksta išvengti nešvarumų ─ tai viena iš priežasčių, kodėl šioms vietoms pasirenkamos plytelės grindims. Plačios jų pritaikymo galimybės leidžia plyteles išklijuoti skirtinguose kambariuose, tačiau kyla klausimas, kurioms erdvėms toks sprendimas tinka geriausiai ─ į jį ir pabandysime atsakyti.

Vonia. Tai bene dažniausias pasirinkimas vonios kambario grindims: jos yra nepaveikios drėgmei, tvirtos, ilgaamžės ir nereikalaujančios daug priežiūros, tad šis sprendimas netrunka pasiteisinti.

Visgi, neretai baiminamasi dėl kiek slidesnio jų paviršiaus, galinčio padidinti nelaimingų atsitikimų riziką ─ jei ir Jūs dėl to šiek tiek abejojate, rinkitės nelygų ar matinį paviršių turinčias apdailos medžiagas. Taip išvengsite bet kokių nesklandumų ir galėsite mėgautis praktiška vonios kambario erdve.

Reklama

Virtuvė. Šioje patalpoje nuolat vyksta veiksmas: plauname, verdame, kepame, todėl nenuostabu, jog ant grindų praktiškai kasdien pastebime purvo nuosėdas ar maisto likučius. Siekiant supaprastinti grindų priežiūrą, pasirenkamos plytelės, kurios gali užmaskuoti visus nešvarumus ir taip padėti išsaugoti retai šiame kambaryje išliekančią tvarką.

Pirmenybę teikite margesniems paviršiams, kurie ne tik paslėps purvą, bet ir suteiks kambariui išskirtinę išvaizdą. Šiuo metu tendencijų viršūnėse dominuoja natūralumas, todėl vertinamos medžio imitacijos plytelės, tačiau priklausomai nuo puoselėjamos stilistikos, surasite ir daugiau tinkamų variantų.

Svetainė. Šiame kambaryje nuosėdų ar nešvarumų išvystame kur kas rečiau, tačiau tai tikrai nėra priežastis, dėl kurios reikėtų atsisakyti grindų plytelių. Svetainėje jos dažnai pasirenkamos ne dėl praktiškumo (nors jis taip pat svarbus), bet dėl dailios išvaizdos, leidžiančios paversti šią patalpa išskirtine. Galimybės iš tiesų neribotos: galima derinti kelis skirtingus stilius, kontrastuojančias spalvas, rinktis švelnius ar akį traukiančius paviršius, todėl tokį variantą dažniausiai renkasi, kurie daug dėmesio skiria svetainės interjerui.

Prieškambaris. Vos tik įžengę pro duris, su savimi parsinešame ir šiek tiek purvo, kurį norėtųsi kaip įmanoma lengviau išvalyti ar bent jau kuriam laikui užmaskuoti. Tokiais atvejais ir vėl gali pasitarnauti grindų plytelės: šioje erdvėje, priklausomai nuo patalpų išplanavimo, tiks virtuvei ar svetainei skirti gaminiai. Vientisas stilius sukurs darnią ir harmoningą aplinką, o Jūs galėsite mėgautis praktiškomis tokio sprendimo naudomis!

Terasa. Šiai erdvei reikalinga patvari ir kokybiška apdaila ─ tokių variantų tikrai surasite tarp grindų plytelių. Lauko sąlygoms pritaikytos plytelės nenublunka, nebijo šalčio ar didesnių apkrovų, todėl toks variantas bus patikimas ir saugus. Tiesa, kalbant apie saugumą, vertėtų pirmenybę teikti neslidiems paviršiams. Tiek šioms, tiek kitoms namų zonoms tinkamos plytelės palankiomis sąlygomis parduodamos salone „Apdailos namai“.

Laiptai. Lygiai taip pat kaip ir terasų, laiptų apdaila turi būti tvari ir ilgaamžė, tad ir šiuo atveju gali pasitarnauti grindinės plytelės. Atidžiau panagrinėję tokių medžiagų asortimentą, atrasite ne tik kokybiškus, bet ir žavius sprendimus, kurie galės papuošti Jūsų interjerą. Nepamirškite ir saugumo: neslystantis pagrindas užtikrins ramybę ir padės išvengti bet kokių nesklandumų.

Šiose namų zonose grindinės plytelės klijuojamos dažniausiai, tačiau tai nereiškia, jog negalite jų pritaikyti kitoms patalpoms. Jei manote, kad vienai ar kitai vietai puikiai tiktų tvirta, stilinga ir praktiška apdaila, nesuklysite nusprendę išbandyti būtent tokį variantą!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *