Kaip papuošti šaldytuvą

Ant rankų pirštų galima suskaičiuoti kiek kartų esame galvoję kaip papuošti savo kasdienius draugus virtuvėje – šaldytuvus.

Rodosi, per ilgai jau jie nustumiami į šoną kaip visai nedraugiški mūsų interjerui, nepuošiantys jo ir netgi jį gadinantys, – kadangi dažnai jie yra dideli ir tiesiog griauna virtuvės jaukumą. Dėl šios sąvybės, šaldytuvai su kitais buitiniais prietaisais yra tiesiog paslėpiami virtuvės spintoje, ar dar kaip išmaniai uždengiami. Na, o tie žmonės, kurie nebijo šaldytuvo išvaizdos ir net negalvoja, kad virtuvėje jis nėra pats gražiausias daiktas, o tiesiog priima jį tokį koks jis yra ir niekad dėl to nesiskundžia,  dažnai patį šaldytuvą nesąmoningai puošia įvairiausiais magnetais, nuotraukomis, suvenyrais iš kelionių ar tiesiog priminimais, priklijuotais ant lipnių, mažų popierėlių.

Reklama

Tai gali tęstis ir visą šaldytuvo gyvavimo laikotarpį, žmogui nė nesusimąstant, kad tai ne visada atrodo labai stilingai ir gražiai ir tinka ne visiems interjerams. Taigi, jei jau atėjo arba norite, kad ateitų tokia diena, kada jūs iš tikro prisiminsite savo šaldytuvą ir tuo pačiu jo grožį, taip pat, kai norėsite jo nebeslėpti spintoje, o kaip tik iš jos jį išimti ir pastatyti jį garbingiausioje virtuvės vietoje, šis šaldytuvo puošimo variantas yra skirtas jums.

Pats dekoravimo principas yra specialaus lipduko su piešinėliu klijavimas ant jūsų šaldytuvo, formuojant tam tikrą, jūsų pasirinktą, piešinėlį, tinkamą šaldytuvo aukščiui ir pločiui. Ko gero, geriausias dalykas tokiu būdu dekoruojant šaldytuvą yra greitis. Šaldytuvo atnaujinimui jūs užtruksite nuo dešimties iki penkiolikos minučių, po kurių jis atrodys neatpažįstamai kitaip visomis prasmėmis. Pagrindiniai pliusai taip atnaujinus šaldytuvą yra tokie:

  • jūs neabejotinai turėsite gražią interjero detalę, kuria galėsite didžiuotis;
  • galėsite mėgautis gražiu paveiksliuko vaizdu ant savo šaldytuvo;
  • jūsų šaldytuvas atrodys labai tvarkingai (o jeigu jis bus senas, tai tikrai atrodys kaip naujas)
  • jūsų interjeras bus vientisas, nes pasirenkant šaldytuvo piešinėlį jūs galėsite jį derinti prie bendro virtuvės vaizdo,
  • jeigu rinksitės tamsesnius piešinėlius arba tokius, kurie bus labai margi, – šaldytuvo durelių nereikės taip dažnai valyti.

Tokius piešinėlius su lipduku galite gauti statybinių medžiagų parduotuvėse, tai nebus specialūs lipdukai šaldytuvams, tiesiog improvizuokite, naudodami bet kokį lipduką, kuris apimtų visą arba dalį šaldytuvo ploto.

Šaldytuvo lipdukų stilių rinkitės pagal savo virtuvę. Jeigu ji bus šviesi, geriausia būtų rinktis tokių pačių atspalvių lipduką. Jeigu mėgstate ryškius akcentus – rinkitės ryškų šaldytuvą, kuris būtų pagrindinis jūsų virtuvės interjero akcentas. Paveikslėlių spalvas derinkite ne vien su virtuvės baldų spalvomis, bet ir su sienų ar dekoracijų, esančių virtuvėjė, spalvomis.

Reklama

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *