Kaip kalėdinę eglutę papuošti savais rankdarbiais?

Kalėdos – tai laikotarpis, kurio metu užmirštame visus rūpesčius ir atsipalaiduojame bei būname su šeima ar draugais. Tačiau dažnai pasitaiko atvejų, jog tiesiog susirenkame ir visą laiką prasėdime prie vaišių stalo. O ką daryti, jei norite, kad taip nebūtų? Atsakymas labai paprastas – užsiimti kiek kitokiomis veiklomis, iš kurių viena galėtų būti kalėdinių rankdarbių gaminimas.

Šį kartą siūlome pasigaminti žaisliukų, kuriais galėtumėte papuošti kalėdinę eglutę. Jų gamybai nereikia nei itin daug laiko, nei labai didelio kruopštumo ar gabumų. Vadinasi užsiėmimas puikiai tiks tiems, kurie nori kažko originalaus, tačiau nežino, kas tai gali būti šventiniu žiemos laikotarpiu.

Reklama

 Tad pradėkime nuo to, ko Jums prireiks:

  • Sausų klijų;
  • Kartono;
  • Gražių servetėlių (išmargintų įvairiausiais raudonų – žalių spalvų raštais);
  • Dovanų pakavimo juostelės (gali būti plastmasinė arba popierinė).

Įsigiję visas reikiamas detales galite pradėti darbą. Pirmiausia reikia išsikirpti šešiolika apskritimo formos popieriaus gabalėlių. Svarbu atkreipti dėmesį, jog priklausomai nuo apskritimų dydžio, bus ir žaisliuko dydis. Koks vieno apskritimo skersmuo, toks bus būsimojo rankdarbio aukštis bei plotis. Sekantis darbas – atskirti viršutinį (spalvotą) servetėlių sluoksnį ir juo apklijuoti iškirptus apskritimus.

Vėliau visus šešiolika kartono gabalėlių gražiai po vieną perlenkti pusiau. Ir iki galutinio rezultato liko visai nedaug. Prie vieno iš perlenktų kartono gabalėlių nugarėlės priklijuokite juostelę (iš jos padarę kilputę, už kurios kabinsite ant eglutės šakelės), o po to tiesiog suklijuokite perlenktų apskritimų šonus (taip, kad gautumėte žaisliuką, kuris pavaizduotas nuotraukoje).

Štai ir viskas. Vienas originalus kalėdinės eglutės papuošimas jau pagamintas. Kadangi jau žinote, kaip tai daryti, galite išmokyti savo šeimos narius bei gausų draugų būrį ir tokiu būdu paįvairinti nuostabią ir šiltą Šventų Kalėdų šventę. Taip ne tik smagiai praleisite laiką, bet galėsite išrinkti ir kruopščiausiąjį žmogų bei išvengsite vargų bei rūpesčių kitąmet, nes nebereikės galvoti, kaip papuošti kalėdinę eglutę.

Reklama

3 thoughts on “Kaip kalėdinę eglutę papuošti savais rankdarbiais?”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *