Gimtadienis: šventės scenarijai

Kaip gaila, kad gimtadienis tik kartą per metus… O kodėl gaila? Ogi todėl, kad gimtadienio šventės variantų ir galimybių yra tiek daug,  kad net nežinai, ką iš tiesų norėtum pasirinkti. Iš tiesų gimtadienį norisi atšvęsti pačiu originaliausiu būdu.  Tuo tarpu mes esame įpratę gimtadienius švęsti už stalo, nesvarbu, ar namuose, restorane ar dar kur nors, svarbu, kad būtų gausiai vaišėmis ir alkoholiniais gėrimais nukrautas stalas. O juk iš tiesų svarbiausia, kad gimtadienio šventė įsimintų, o gimtadienio kaltininkas ir svečiai patirtų nepamirštamas teigiamas emocijas.

 Taigi, kokią vietą pasirinkti gimtadieniui švęsti? Ogi pasirinkite pirtį! Taip, jums nepasigirdo, būtent į pirtį. Čia galima paruošti ne tik šventinį stalą pakankamai didelei gimtadienio šventei, bet ir įvairių užsiėmimų galima prigalvoti. Pagrindiniai užsiėmimai galėtų būti:  biliardas, stalo tenisas, smigis, karaoke, įvairiausios spa procedūros ir, žinoma, pirties malonumai su baseinu. Atšvęsti gimtadienį pirtyje gali būti ne tik įdomiau, bet ir pigiau, nes čia galima atsinešti savo produktus ir gėrimus. Tuo tarpu svečiai patys galės nuspręsti, kuo užsiims pirtyje.

Reklama

 Jeigu lauke žiema, ir jūs nenorite į pirtį, kodėl gi jums su savo svečiais nenueiti į čiuožyklą? Pačiuožinėjus galima gamtoje užsikurti lauželį, išsikepti šašlykų, pasivaišinti kitomis vaišėmis ir puikiai praleisti laiką žaidžiant su sniegu. Juk ir šaltuke tinkamai apsirengus taip malonu išlenkti taurelę ir užkąsti laužo dūmais kvepančia mėsyte.

 Tuo tarpu vasarą šašlykais nieko nenustebinsi, todėl gimtadienio svečius galite nusivežti į žvejybą kokiame nors širdžiai mielame gamtos prieglobstyje. Juo labiau, kad daugelis žuvininkystės ūkių siūlo savo paslaugas ir pagalbą pravedant šventes. Atviroje gamtoje jūs galėste pažaisti daugiau judesio reikalaujančius žaidimus, senesnės kartos svečiai galės parymoti prie vandens telkinio,  o prisiekę žvejai būtinai sugaus laimikį, kurį lengvai galėsite paruošti vaišėms.

 Norite paskraidyti? Prašom! Jei leidžia jūsų finansai, galite užsakyti skrydį oro balionu arba šuolius parašiutu. Beje, skraidant gimtadienį patartina švęsti be alkoholinių gėrimų. Taigi, pakvieskite savo svečius į aerouostą. Aprangos stilius – sportinis. Būtų gerai, kad svečiai nežinotų, jog atvyko į gimtadienio šventę.  Tokiu būdu susirinkusieji bus nustebinti, be to, galės pasirinkti, ar šokti parašiutu, ar ramiai pasėdėti prie lauke padengto stalo. Nenorinčių patirti adrenalino pliūpsnio bus tikriausiai nedaug, mat daugelis norės pasinaudoti reta proga  paskraidyti. Po tokios gimtadienio šventės ir po 10 metų svečiai prisimins patirtas teigiamas emocijas.

 Visų sunkiausia organizuoti gimtadienio šventę paaugliams, kurie laiko save praktiškai suaugusiais. Taigi, vaikiški užsiėmimai paauglių nedomina, o suaugusiųjų užstalės jiems niekas nesiūlo. Tad kaip atšvęsti paauglio gimtadienį? Bus geriausia jei paauglio sūnaus ar dukters gimtadienį leisite atšvęsti taip, kaip jis norėtų. Diskotekos ir klubai – labiausiai paauglių mėgstamos vietos. Todėl paaugliui galima surengti gimtadienį būtent tokioje vietoje. Būtų gerai, jei pasitarę su paaugliu, patys išrinktumėte klubą ir nupirktumėte  kviestinius bilietus.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *