Gimtadienis: pakvietimas į šventę

Tikriausiai kiekvienoje šeimoje yra savitos tradicijos rengti šventes: originaliai paruošti vaišių stalą, pakviesti į svečius artimuosius, suburti draugų kompaniją švenčiant gimtadienius ir jubiliejus… Pretekstas švęsti galbūt nėra toks svarbus, tačiau tikriausiai sutiksite, kad labai malonu praleisti jaukų vakarą artimųjų ir draugų būrelyje. Taigi, kokia bus mūsų šventė? Jeigu jau parinkote gimtadienio scenarijų, sugalvojote, kaip šventiškai papuošite namus, kokias paruošite vaišes ir kokius svečius pakviesite, belieka pasirūpinti originaliais pakvietimais į jūsų gimtadienio šventę ir juos išsiųsti svečiams.

 

Pakvietimas svečiui – nedidelis, bet svarbus šventės elementas. Jūsų svečiai dar nežino, kokia bus jūsų gimtadienio šventė, todėl tai, kaip juos pakviesite, ir sudarys pirmąjį jų įspūdį apie tai, kas jų laukia. Siūlome net keletą variantų, kaip parengti originalius pakvietimus jūsų svečiams.

Reklama

 Kokį pasirinkti popierių? Šiam darbui puikiausiai tiks storesnis baltas arba spalvotas popierius, skirtas spausdintuvams ir kitai biuro technikai. Taip pat pakvietimams galima naudoti popierių, skirtą gaminti vizitinėms kortelėms arba skirtą braižybai.

 Kaip apiforminti pakvietimą? Pakvietimus apiforminti galima naudojant flomasterius su plonu rašomuoju galiuku. Tačiau geriausiai žiūrisi pakvietimo paveikslėlis, nuspalvintas spalvotais geliniais rašikliais. Taip pat pakvietimą galima apipavidalinti paprastu arba spalvotais pieštukais, o paveikslėlio kontūrą apvesti blizgančiu aukso, sidabro ar kitos spalvos geliniu rašikliu. Turintys dailininko gyslelę arba tokie esantys pakvietimui apipavidalinti gali  panaudoti ir akverelinius dažus ir net guašą.

 Kaip sukurti pakvietimo tekstą? Pirmiausia nuspręskite, kiek iš viso kviesite svečių. Toliau jums reikės sudaryti personalinį svečių sąrašą. Išsiaiškinkite, kas iš jūsų svečių atvyks vieni, o kas atsives ir savo porą ar net vaikus. Tiems svečiams, kurie rengiasi pas jus atvykti visa šeima, įteikite vieną pakvietimą visai šeimai. Pakvietime nurodykite šventės mėnesį, dieną ir vietą, kur ir vyks gimtadienio vakarėlis. Taip pat pakvietime būtina nurodyti tikslų laiką, adresą ir šventės pavadinimą. Pageidautina kviestiniams svečiams nurodyti jūsų telefono numerį, kad jie galėtų susisiekti su jumis, jei negalėtų atvykti arba norėtų paklausti kitos informacijos.

 Įteikti pakvietimą į šventę reikia iš anksto, pageidautina likus 10 dienų iki gimtadienio vakarėlio, kad pakviesti svečiai spėtų pasiruošti šventei ir nesuplanuotų kitų svarbių reikalų tai dienai.

 Jeigu rengiate gimtadienio šventę vaikui, kviečiate vaiko draugus, tačiau dar planuojate paruošti vaišių stalą ir vaikų tėvams, pakvietime būtinai įrašykite, kad taip pat į šventę kviečiate ir vaiko tėvus.

 Visą kitą papildomą informaciją reikėtų įrašyti ant pakvietimo atbulinės pusės. Pavyzdžiui, jūs galite paprašyti kviečiamo svečio prieš gimtadienio vakarėlį  jums paskambinti, kad galėtumėte aptarti kai kurias šventės detales.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *