Staigmena Mamos dienai

Motinos diena –  šeimos židinio šventė, tai gerumo ir atsakomybės diena. Mamai pagarbą jaučiame ne vieną, o visas metų dienas, visą gyvenimą, tačiau būtent šią dieną norisi kažkaip ypatingai pasveikinti savo mamą. Dažnai nemokame parodyti kokia mama, motina, mamytė ar motulė mums brangi, dažniausia su amžiumi tolstam ir einam savais keliais, kuriam gyvenimus atskirai. Vėliau, kai jau patys turim savus vaikus, suprantame, kaip jos mus mylėjo ir vis dar myli, nes nepaliauja rūpintis….

keramikinis vazonelis mamai

Reklama

Mamai pagerbti tinka ir nuoširdžiai surinktos kuklios laukų gėlės – plukės, pakalnutės, žibutės.  Tačiau jei jūsų mama mėgsta rūpintis gėlėmis ir įprastai  dovanojate žydinčių gėlių vazonėlį – nustebinkite ją dovanodami tik jai skirtą – papuoštą keramikinį vazonėlį  su užrašu „Mano mylimai MAMAI”; „Mamytei” ar kitu.

keramikinis vazonas

Jums tereikia nusipirkti norimo dydžio keramikinį vazonėlį. Jį galite puošti įvairiais būdais: dekupažuoti, padengti dažais, išpiešti norimus raštus, „apvilkti”lininiu nėriniu ir panašiai. Užrašui užrašyti labiausiai tiks plonas teptukas, galite pasidaryti trafaretą ar užrašyti žodžius tiesiog nenaudojamo nagų lako dažais.

Taigi jums beliks įsigyti norimos rūšies žydinčią gėlę ir persodinti ją į šį vazonėlį.  Manau šis  gėlių vazonėlis taps namų puošmena ir

Reklama

keramikinis dekupazuotas vazonas

 nuolat primins mamai kaip ją mylite.

Reklama

  1 comment for “Staigmena Mamos dienai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *