Sukurkite išskirtinį vonios kambario dizainą

Šių laikų žmogus išsiskiria tuo, jog visuomet visur skuba ir „taupo“ laiką. Po tuo slepiasi tiek teigiami, tiek neigiami aspektai. Sąsajų galime rasti kalbėdami ir apie namų dizaino kūrimą. Yra pastebėta, jog užsiimant šia veikla itin daug dėmesio skiriama miegamajam bei svetainei, tačiau kuo toliau, tuo mažiau mąstoma apie vonios ir tualeto kambarius. Po kiek laiko tai gali tapti problema, nes būtent šiose erdvėse praleidžiame ne mažą savojo gyvenimo dalį. Tad belieka susimąstyti ir pagalvoti, ką galėtume daryti, jog išvengtume ateityje laukiančio nusivylimo…

senovinė vonia

Mes siūlome pasitelkti fantaziją bei kūrybiškumą ir vonios kambarį įsirengti taip, kaip jį įsivaizduojate savose svajonėse. Idėjų galite paieškoti įvairiausiuose žurnaluose. Dažnai pasitaiko atvejų, jog žmogus mano, kad negali skirti didelės pinigų sumos vonios dizaino sukūrimui, tačiau ji nėra būtina. Galite įsigyti tik keletą norimų bei brangesnių detalių, o visa kita tiesiog prie jų priderinti.

Reklama

moderni vonia

Viena iš idėjų yra moderni bei minimalistinė vonia. Toks stilius yra pasirenkamas daugelyje prekybos centrų. Nežinote kodėl? Atsakymas labai paprastas. Šiam stiliui būdingos su spintelės paviršiumi sujungtos kriauklės. O tiksliau būtų pasakyti – išlietos iš tos pačios medžiagos. Galite rinktis marmuro ar kito akmens paviršius. Jie populiarūs, nes atrodo itin prabangiai, o juo labiau nepasižymi sudėtinga priežiūra. Tad nusprendę, jog norite kažko panašaus, turėtumėte nesunkiai rasti daugelyje vonios kambario reikmenų parduotuvėse.

Kitas ir ne ką prastesnis variantas – žiūpsnelis senovės. Šiam dizaino tipui itin didelį palankumą jaučia moterys. Pagrindiniai stiliaus akcentai yra įvairiausi išraityti radiatoriai, tualetinio popieriaus laikikliai bei vandens čiaupai. Jų pasirinkimas iš ties platus. Taip pat, yra pastebėta, jog prabangumą bei senovės „skonį“ vonios kambariui suteikia pačios vonios, kurios pasižymi apvalintais kraštais. Tad pasirinkę šį stilių, neturėtumėte susidurti su problemomis, kuomet rinksitės vonios kambario komponentus.

senovinė vonia

Vienaip ar kitaip, visi kambariai kuria skirtingas atmosferas. Baltų sienų miegamasis asocijuojasi su poilsiu, gelsva ar rusva virtuvė (valgomasis) – su bendravimu. O jausmus bei emocijas, kurias norite, jog keltų Jūsų įsirengtas vonios kambarys, galite rinktis patys. Tad nesirinkite pačio paprasčiausio varianto, o į šią užduotį pažvelkite kiek kūrybingesniu žvilgsniu.

Reklama

  3 comments for “Sukurkite išskirtinį vonios kambario dizainą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.