Sukurkite išskirtinį vonios kambario dizainą

Šių laikų žmogus išsiskiria tuo, jog visuomet visur skuba ir „taupo“ laiką. Po tuo slepiasi tiek teigiami, tiek neigiami aspektai. Sąsajų galime rasti kalbėdami ir apie namų dizaino kūrimą. Yra pastebėta, jog užsiimant šia veikla itin daug dėmesio skiriama miegamajam bei svetainei, tačiau kuo toliau, tuo mažiau mąstoma apie vonios ir tualeto kambarius. Po kiek laiko tai gali tapti problema, nes būtent šiose erdvėse praleidžiame ne mažą savojo gyvenimo dalį. Tad belieka susimąstyti ir pagalvoti, ką galėtume daryti, jog išvengtume ateityje laukiančio nusivylimo…

senovinė vonia

Mes siūlome pasitelkti fantaziją bei kūrybiškumą ir vonios kambarį įsirengti taip, kaip jį įsivaizduojate savose svajonėse. Idėjų galite paieškoti įvairiausiuose žurnaluose. Dažnai pasitaiko atvejų, jog žmogus mano, kad negali skirti didelės pinigų sumos vonios dizaino sukūrimui, tačiau ji nėra būtina. Galite įsigyti tik keletą norimų bei brangesnių detalių, o visa kita tiesiog prie jų priderinti.

Reklama
moderni vonia

Viena iš idėjų yra moderni bei minimalistinė vonia. Toks stilius yra pasirenkamas daugelyje prekybos centrų. Nežinote kodėl? Atsakymas labai paprastas. Šiam stiliui būdingos su spintelės paviršiumi sujungtos kriauklės. O tiksliau būtų pasakyti – išlietos iš tos pačios medžiagos. Galite rinktis marmuro ar kito akmens paviršius. Jie populiarūs, nes atrodo itin prabangiai, o juo labiau nepasižymi sudėtinga priežiūra. Tad nusprendę, jog norite kažko panašaus, turėtumėte nesunkiai rasti daugelyje vonios kambario reikmenų parduotuvėse.

Kitas ir ne ką prastesnis variantas – žiūpsnelis senovės. Šiam dizaino tipui itin didelį palankumą jaučia moterys. Pagrindiniai stiliaus akcentai yra įvairiausi išraityti radiatoriai, tualetinio popieriaus laikikliai bei vandens čiaupai. Jų pasirinkimas iš ties platus. Taip pat, yra pastebėta, jog prabangumą bei senovės „skonį“ vonios kambariui suteikia pačios vonios, kurios pasižymi apvalintais kraštais. Tad pasirinkę šį stilių, neturėtumėte susidurti su problemomis, kuomet rinksitės vonios kambario komponentus.

senovinė vonia
Reklama

Vienaip ar kitaip, visi kambariai kuria skirtingas atmosferas. Baltų sienų miegamasis asocijuojasi su poilsiu, gelsva ar rusva virtuvė (valgomasis) – su bendravimu. O jausmus bei emocijas, kurias norite, jog keltų Jūsų įsirengtas vonios kambarys, galite rinktis patys. Tad nesirinkite pačio paprasčiausio varianto, o į šią užduotį pažvelkite kiek kūrybingesniu žvilgsniu.

Reklama

3 thoughts on “Sukurkite išskirtinį vonios kambario dizainą”

  1. man viskas patiko bet negalvojate kad zmones netures lt reiketu jums paprastesnius vonios kambario elementus ideti :)))

  2. Aš manau labai tinkama. geras straispnis. Lietuviams irgi jau ateina metas šiek tiek pasipuošti ir skoningiau pagyventi. Kiek gi galima tokių vienodų ir nuobodžių aplinkos sovietmečio sukurtų interjerų!! Sveikintina kas tai susikuria ir kas tai propaguoja 🙂 Mirta.

  3. Asmeniškai mane labiausiai žavi modernus vonios interjeras, nors nesu abejinga ir klasikiniam stiliui. Tačiau pastarasis yra toks jau labai prabangus. Taip pat labai nepatinka visiškai baltas vonios kambarys, primena ligonines, tad rinkčiausi švelnesnes spalvas, gal net tamsias ar jų derinį.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *