Dekoracija virš valgomojo stalo – rudeniniams lapams krintant

Laukiate svečių namuose? Ar norite originaliai ir nekasdieniškai pasipuošti savo stalą šeimyniniams pietums ar vakarienei?

Puiki, rudeniškai nebrangi ir jauki idėja, kaip pasipuošti valgomojo kambario erdvę virš stalo. Reikalingi rudeniniai lapai, kurių gal dar rasite, išbėgę į kiemą ar turite prisidžiovinę gražuolių, prislėptų tarp knygų lapų. Kartais vartant knygą namuose, tarp jos puslapių galima atrasti nuostabų klevo lapą, galbūt paslėgtą knygoje ir užmirštą jau kelis metus. Atsiveria atminties durelės, galbūt prieš akis iškyla lapo istorija.

Na, grižtame iš prisiminimų prie mūsų rudeniniškai besidabinančios valgomojo erdvės. Papuošimas, reikalaujantis daugiau kruopštumo, ar dar daugiau kantrybės. Kiekvieną lapelį reikia prikabinti ant siūlo ir prismeigti segtuku, priklijuoti lipnia juosta ar kitu kokiu tai būdu pritvirtinti prie lubų. Tvirtinimo būdas priklauso nuo to, kokios Jūsų kambario lubos: medinės, gipso kartono, betoninės. Galbūt ant lubų yra koks tai karkasas, prie kurio lengvai galima pritvirtinti įvairius papuošimus.

Reklama

Rezultatas – subtilus ir lengvas, erdvėje plevenantis grožis! Verta užsiimti. Juk maisto reikia ne tik mūsų fiziniam kūnui. Tegul rudeninių lapų kambario papuošalas tampa desertu mūsų estetiniam kūnui ar sielai.

rudens lapu papuosimas virs stalo

rudens lapu papuosimas virs stalo 1

Jeigu tu iš tiesų nori su kuo nors susidraugauti, eik į namus ir valgyk kartu. Žmonės, kurie dalinasi su tavimi maistu atiduoda ir savo širdį. – Cesar Chavez

uzrasas ant medziagos papuosimas ant sienos

Reklama

stalo serviravimas vazele geles

rudens lapu papuosimas virs stalo 1 lapas

Sunday Suppers, foto Karen Mordechai

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *