Ar kada pagalvojote apie minimalistinę Kalėdų eglutę?

Turbūt daugėlis iš mūsų sunkiai įsivaizduoja namus, kurie metų pabaigos švenčių metu neturėtų kalėdinės eglutės. Šis komponentas tapo tiesiog neatsiejama Šventų Kalėdų dalimi: pirmiausia visi kartu puošiame, o vėliau po ja randame dovanas. Tačiau ar kada nors pagalvojote, jog Kalėdinė eglutė galėtų būti priderinta prie namų dizaino?

Jei Jūsų namai nėra pristatyti dideliu kiekiu baldų bei viskas linksta į minimalistinį stilių, siūlome į tai orientuoti ir Kalėdinės eglutės pasirinkimą. Nuotraukose galite pasisemti pavyzdžių, kuriuos yra gana lengva pagaminti, o galutinis rezultatas yra tiesiog nuostabus.

Reklama

Svarbiausias aspektas, nusprendus pasigaminti minimalistinę eglutę yra papuošimų ir eglutės kontrastas. Jei medelio forma bus padaryta žaisliukų pagalba, pati eglutė turėtų būti labai retomis šakomis arba jos  gali išvis nebūti. Taip pat tai ir gana praktiškas variantas, nes tiek dirbtinės (plastikinės), tiek gyvos eglutės retomis šakelėmis yra daug pigesnės! Vadinasi gali būti, jog šiek tiek ir sutaupysite.

Nusprendę pasidaryti Kalėdinę eglutę savomis rankomis garantuotai sulauksite draugų pagyrimų bei nuostabos. Tokiu būdu parodysite, jog mąstote originaliai bei kūrybingai. Beje, tokią Kalėdinę eglutę galite pasigaminti ir su vaikų pagalba. Tuomet ne tik skatinsite kurti, bet ir mąstyti „out of the box“. Tad sėkmės kuriant, puošiant ir ruošiant savo namus nuostabiausių žiemos švenčių metui!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *