Stilingos žvakidės iš stiklainių

Vis greičiau artėjant rudeniui, pradedame norėti šilumos ir jaukumo. Rudens vakarais bus tikrai šaltoka ir norėsime, kad kas nors mus sušildytų, vieniems tai bus – ilgas, senas megztinis, kitiems – šilta antklodė, o kiti, kurie norės sušildyti ir kūną ir sielą, – rinksis žvakutes stilingose žvakidėse, kurios sukurs džiugią atmosferą ir suteiks mums ir mūsų akims tikrą grožį. Kadangi, tikriems žvakių mėgėjams neužtenka kelių žvakidžių namuose, šį kartelį siūlyčiau pasidaryti ne vieną šio rankdarbio variantą. Žinoma, kas nors galėtų sakyti, kad prekybos centrai pilni įvairiausių žvakidžių ir tai tikrų tikriausias laiko gaišimas, tačiau su tokia nuomone tvirtai nesutikčiau, kadangi jūsų pasidarytos žvakidės bus ne tik kad vienetinės, o jūs sugaišite visai nedaug laiko, bet ir panaudosite savo nenaudojamus stiklainiukus (jeigu prisipirkote perdaug stiklainių uogienėms ir kompotams) kitiems būsimiems rudeniniams malonumams. Taigi, pabandykime pasidaryti pirmąją žvakidę iš galbūt seno, o galbūt ir naujo jūsų stiklainio.

Mums reikės:

Reklama
  • Tiek stiklainių, kiek žvakidžių pasidaryti norėsite. Kadangi geriau daryti kuo daugiau, kitaip sakant, visą kompoziciją, imkite bent penkis stiklainius ir mažesnius stiklainiukus
  • Klijų
  • Žirklių
  • Teptuko klijams
  • Įvairiausių permatomų medžiagų skiaučių, raštuotų pėdkelnių ar kojinaičių (geriausias variantas). Taip pat galite naudoti įvairiausius nėrinius: nertas staltieses, servetėles, mezgimo siūlus ar kitas savo pasirinktas medžiagas
  • Jūsų pasirinktų papuošimų: tai gali būti kaspinėliai, įvairiausi jums patinkantys ir prie medžiagos tinkantys raišteliai, mielos virvelės ar jūsų pačių padaryti specialūs papuošimai iš siūlų (gėlytės, originalūs perrišimai keliais sluoksniais)

Darbo eiga:

Viskas ganėtinai paprasta ir kaip minėjau, – gana greita. Paimkite savo turimus stiklainius, nuplaukite ir nušluostykite juos, kad jie butų išdžiuvę ir paruošti medžiagėlių ar kitų akcentų apklijavimui. Kiekvienam iš savo turimų stiklainių (mažesniam ar didesniam) parinkitę savo norimą medžiagėlę, kad visos jos bendrai derėtų tarpysavyje, jeigu tarkime, jas visas laikysite vienoje vietoje, o ne atskiruose kambariuose. Nesirinkite labai tamsių medžiagėlių, kadangi tai neatrodys labai smagiai ir gali nuteikti jus gana niūriai. Taigi, kai tikrai apsispręsite kokią medžiagėlę kuriam stiklainiui panaudosite, visas jas atkirpkite taip, kad tiktų jūsų parinktam stiklainiui. Galite kirpti taip, kad medžiaga nebūtų apjuosusi viso stiklainio, o dengtų, tarkime, tik kaikurias stiklainio vietas, tarp jų paliekant tarpelius, taip stiklainis atrodys tik dar įdomiau. Taigi, taip sukarpę visas medžiagas stiklainiams, imkite po vieną stiklainėlį ir tepkite ant jų klijus, paskui dėkite norimas mėdžiagėles, nėrinius ar kt. Nepamirškite tvirtai suspausti medžiagas ir pasistenkite, kad nebūtų per mažai klijų, taigi jų negailėkite. Kai užklijavote medžiagą ir ji išdžiuvo bei puikiai prilipo, galite pradėti puošti stiklainėlio viršų, – apriškite jį spalvingu kaspinėliu ar raišteliais su gėlytėmis. Viskas turi derėti ir gražiai atrodyti, tada jūsų žvakidė bus tikrai baigta ir pasiruošusi Jus sušildyti.

Reklama

3 thoughts on “Stilingos žvakidės iš stiklainių”

  1. Labai grazi ideja 🙂 jau kuri laika ieskau info apie klijavima ant stiklainiu ir kol kas neradau svarbiausio atsakymo i mano klausima: kokie klijai geriausiai tinka servelteliu nertu klijavimui ant stiklainiu? taip kad neliktu jokiu demiu?

    1. “Mod Podge” klijai rekomenduojami, galbūt galite naudoti kokius tai panašius dekupažinius klijus.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *