Lubų interjeras

Kaip ir visi mūsų namai, kambariai, jų sienos bei grindys, taip ir lubos turi turėti savo interjerą.

Lubų interjeras galbūt dar nėra labai įprastas reiškinys, kadangi, daugeliui žmonių pakanka ir paprasčiausių baltut baltutėlių lubų. Tokias pasirinkdami, savo pasirinkimą žmonės mėgsta argumentuoti tuo faktu, kad į lubas paprasčiausiai niekas nežiūri ir jos yra, tarsi, ir visai nesvarbios. Tačiau, taip atrodo ne visiems ir tie, kurie nori, kad jų namas ar butas būtų iki galo išpildyti interjero prasme, turėtų tikrai pagalvoti apie kiekvieną detalę, nes lubas tinkamai pasirinkti yra taip pat svarbu kaip ir tinkamą sienų apdailą ar tapetus. Yra keletas atvejų, pagal kuriuos nuspręsite kas tinka jums.

Reklama

Jeigu jūs gyvenate nuosavame name ir jame turite aukštas lubas, o taip pat, naudojatės dizainerių, o gal tiesiog kitų apie namų interjero grožį nusimanančių žmonių nuomone, jūs, ko gero, tikrai pasirinksite ar bent jau pagalvosite apie lubų balkių panaudojimą. Kuomet interjere panaudojami palikti lubų balkiai, nereikia per daug galvoti apie sienų interjerą, kadangi dažniausiai prie balkių dera paprasčiausios baltos sienos.

Reklama

Taip yra todėl, kad sienų balkiai jau savaime užpildo pakankamai erdvės ir jeigu norite prie jų panaudoti dar ir margus ar vienos spalvos tapetus, reikėtų apie tai labai gerai pagalvoti. Balkiai iš ties sukuria gražų vaizdą visam interjerui, jį padaro pakankamai išskirtiniu, natūraliu bei moderniu ir šiuolaikišku. Taigi, jei nenorite jokių spalvotų lubų ir sudėtingų sprendimų, o taip pat tam turite visas galimybes ir žavitės tokiomis lubomis, rinkitės balkių panaudojimą savo lubų interjere. Pačius balkius galite dengti originaliomis juostomis, pririštomis prie jų ir taip išnaudoti įvairiausias galimybes, kurias suteikia tokios lubos. Taip pat galite panaudoti juos kaip lentynas su specialia konstrukcija, kurios padės jums tvarkingai laikyti knygas ir papuoš namus originaliu sprendimu.

Na, o jeigu jūs neturite sąlygų pasirinkti lubų balkius arba jums jie tiesiog nepatinka, rinkitės lubų dažymą, kas nėra nei prasčiau nei senamadiškiau. Dažytos su įvairiausiais trafaretais lubos gali tapti pagrindine jūsų kambario detale, kadangi, pasirenkant jas kuo žaismingesnes jūs neturite daug galvoti apie sienų interjerą, – jis visuomet privalės būti kuo santūresnis, nebent tiesiog labai dievinate spalvingumą ir jūsų tai neblaško. Kitu atveju, galite rinktis lubas dažyti viena ryškia spalva (jeigu norite, kad lubos nebūtų nematomos jūsų interjere), tamsia ar šviesia priklauso nuo jūsų bendro spalvingumo kambaryje ir kitų to kambario detalių.

Taigi, apibendrinimui, beveik visais atvejais, kai renkatės ryškias lubas su paveikslėliais ar be jų, stilingiausia ir naudingiausia būtų rinktis tiesiog baltas ar labai santūrių spalvų (pvz. Smėlio spalvos) sienas. Visi kiti atvejai priklauso nuo jūsų pačių norų, tačiau nepamirškite, kad viskas turi būtų su saiku ir derėti tarpusavyje: ar tai būtų gėlės, nupieštos ant lubų,

Reklama

ar viena kitą keičiančios juostos,

ar lbų dekoro detalės iš kabančios medžiagos.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *