Dekoruoti vazonėliai

Dažnai būna, kad užėjus trumpalaikiam „įkvėpimui“ norisi padaryti tai, ko nepadarome ištisus metus. Tarkime, svajojote, kad pasidarysite kokį rankdarbį ar pradėsite megzti, bet laikas bėga ir jokio rezultato, kol galiausiai visa tai pamirštate. Kaip pavyzdys, galėtų būti ir vazonėlių puošyba, apie kurią šiandien norėčiau parašyti, kadangi, iš daug žmonių teko girdėti apie norą, (kuris ateina kartą į metus, kad ir kaip būtų)persodinti gėles ir žinoma, pasikeiti atsibodusius vazonėlius, kurie kaskart pažvelgus į gėles gadina nuotaiką. Aišku, tie, kas iš tikro neturi nei laiko nei lėšų tokiam reikalui (mat vazonėlių dažniausiai visa galybė), ieško įvairiausių antraplanių veiksmų, naršo internete ar vazonėlius tiesiog nudažo kokiomis nors spalvomis. Jeigu ir jūs esate taip darę, ko gero, teko pastebėti, kad vazonėlis neatrodo labai tvarkingai ir gražiai, todėl norėčiau pasiūlyti sąlyginai lengvą būdą kaip susitvarkyti su atsibodusiais vazonėliais neperkant naujų ir nesugaištant daug savo brangaus laiko. Pabandykite!

 Mums reikės:

Reklama
  •  Visų, jūsų namuose esančių senų vazonėlių, kuriuos norite pakeisti
  • Klijų
  • Plono tampomo popieriaus (su raštais ir paveikslėliais ar vienos spalvos) arba labai plono vyniojamojo dovanų popieriaus. Išskirtinais atvejais (jeigu jūsų klijai labai stiprūs), galite naudoti ploną medžiagą
  • Žirklių
  • Teptuko
  • Laikraščių darbo vietai pasiruošti

 Darbo eiga:

 Paimkite savo turimus vazonėlius, visuos juos prieš darbą, žinoma, gerai nuvalykite, kad nebūtų jokių dulkių ir pan. Paskui pasiklokite laikraščių savo darbo vietai, kadangi, kai ištepsite visus vazonėlius klijais ir jau pradėsite klijuoti, juos visus reikės kaikur sudėti, kad prie jų niekas nepriliptų ir jie patys nieko jūsų namuose neišteptų. Taip pat prieš darbą atsimatuokite kiek tiksliai jums reikės popieriaus, kuriuo apklijuosite vazonėlį. Tai padarykite tiesiog apjuosdami popieriumi kiekvien1 klijuojamą vazonėlį. Tą patį padarykite ir su kitais vazonėliais, kadangi, jie gali būti nevienodo aukščio ar pločio.Taigi, paimkite pirmąjį savo vazonėlį ir su teptuko pagalba ištepkite jį visą klijais, paimkite savo vyniojamąjį arba tampomą popierių ir atsargiai, nesudarydami bangelių priklijuokite jį prie jūsų vazonėlio. Vazonėlio viduje ir ant pačio dugno apkirpkite visas tas vietas, kur popieriaus yra perdaug, kad visur būtų lygu ir vazonėlis atrodytų tvarkingai. Nepamirškite, kad tose vietose, kur apkirpote popierių reikia užtepti daugiau klijų, kad tos vietos tikrai jums vėliau neatsiklijuotų. Tą patį padarę su visais vazonėliais, palikite juos išdžiūti. Kai jie išdžius, galite juos naudoti. Klijuodami popierių atsižvelkite ir į tai, iki kokio jūs aukščio pilsite savo vazonėlyje žemių, kadangi nevertėtų pilti žemiau nei užklijuotas dekoruotas popierius. Šiaip ar taip, šiam darbeliui atlikti  užtruksite daugiausiai pusvalandį ir jūsų vazonėliai bus atnaujinti.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *