Patarimai renkantis stalą darbui biure

Biuras neįsivaizduojamas be dviejų baldų – tai biuro stalai ir kėdės. Biuro stalų pasirinkimą dažniausiai įtakoja bendras biuro interjeras, tačiau ne mažiau dėmesio reikėtų skirti ir šio baldo medžiagų kokybei bei funkcionalumui.

stalas biure

Biuro stalų medžiagos, dizainas ir spalva

Labai dažnai visą biuro interjero koncepciją, įskaitant ir baldų, kuria interjero dizaineriai bei projektuotojai. Tačiau jeigu tai patikėjote atlikti vienam iš savo įmonės darbuotojų, renkantis biuro baldus reikėtų itin atidžiai rinktis ilgalaikius baldus. Taigi, stalai yra vieni iš tų baldų, kurie biure keičiami rečiausiai, todėl tarnauti turi ganėtinai ilgai.

Reklama

Šiuo atveju svarbiausią vaidmenį atlieka medžiaga, iš kurios stalai yra pagaminti. Vertėtų rinktis specialiai biurui skirtus stalus, kurie pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu. Kaip žinia, patvariausi yra natūralios medienos baldai, tačiau dėl jų aukštos kainos, biurams paprastai nėra naudojami. Biuro baldai gaminami iš įvairių medžiagų – MD, MDF, MDP, LMDP ir kitos.

Dizainas ir spalva – ne visuomet svarbūs kriterijai, išskyrus tuos atvejus, kuomet biuro interjerą įtakoja griežtas įmonės brendingas. Taigi, tai yra labai individualus dalykas.

Stalo išmatavimai ir funkcionalumas

Atrodytų, kad stalas yra pakankamai standartinis baldas, iš kurio labai didelio funkcionalumo neįmano išgauti. Tačiau tai priklauso tik nuo jo pasirinkimo. Visų svarbiausias yra tinkamas stalo dydis bei jo aukštis. Paprastai kiekvieno iš jų aukštį galima reguliuoti minimaliai, tačiau šiuo metu itin populiarėja plačiomis galimybėmis pasižymintys ergonominiai biuro stalai. Jų aukštis gali būti reguliuojamas pagal kiekvieno poreikius, net iki stovimos padėties. Tai itin populiaru kuriant šiuolaikiško ir modernaus biuro įvaizdį.

Tuo tarpu ne mažiau svarbūs ir paties stalviršio išmatavimai, kurio pasirinkimą įtakoja darbo kompiuterio tipas ir kita įranga. Priklausomai nuo to, nešiojamas ar stacionarus kompiuteris naudojamas darbui, darbo stalo dydis gali būti įvairus. Neretai darbui naudojami papildomi monitoriai, o patogumo dėlei – atskira klaviatūra. Tokiu atveju, net ir naudojant nešiojamą kompiuterį, stalviršio dydis turėtų būti atitinkamas.

Čia pat reikėtų apgalvoti ir daiktų laikymo galimybes – atskirai ar drauge su stalu bus komplektuojama spintelė.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *