Nešiojamas krepšelis stalo įrankiams

Pas kiekvieną gerą šeimininkę stalo įrankių tiesiog apstu. Juk vieni yra kasdieniai, kiti šventiniai, treti įvairioms ceremonijoms: puodukai kavos ar arbatos gėrimui, ledų ar torto valgymo šaukšteliai. O kur dar mėsos ar daržovių pjaustymo įrankiai, įvairiausio dydžio šakutės, kurios visos atrodo reikalingos ir (ne)pakeičiamos. Puiku jų tiek turėti. Nors tiesą sakant, gal užtektų turėti ir mažiau. Bet geriau tikroms šeimininkėms neprieštarauti ir leisti joms pačioms rūpintis šiais reikalais.

Indelių stalo įrankiams parduotuvėse irgi pilna. Galime rinktis modernius ir šiuolaikinius ar sendintus ir primenančius tėvų laikus, taip pat žaismingus ar labai puošnius, padabintus auksu ir sidabru. Formos jų irgi būna įvairios. Jei norite, pirkite visą rinkinį, kuris ko gero yra populiariausias, kuriame telpa visi įrankiai. Šis stalo įrankių laikymo būdas puikus, bet nėra labai patogus, jeigu įrankius reikia nešti kur tai, kiek toliau ar į lauką, kur kepame kepsnius.

Reklama

Ši idėja tuo ir yra ypatinga, kad tai yra mobili stalo įrankių dėžutė ar krepšelis, kurį galima patogiai nugabenti į bet kurią vietą, taip pat užtenka skyrelių kiekvienam įrankiui. Jos taip pat yra gražios ir gali papuošti stalą bei gali atspindėti jūsų kūrybingumą.

O pasidaryti tokių dėžučių lengva. Pirmiausia ko reikia, tai – skardinių dėžučių. Jų gali likti nuo pomidorų savose sultyse ar kitų konservuotų produktų. Rinkitės tokio dydžio, kokių jums gali prireikti. Aišku, geriausia būtų rinktis aukštesnes, kad aukštos sienutės įdėtus įrankius patogiai prilaikytų. Kaip matote nuotraukoje, skardinių dėžučių reikės kokių šešių ar keturių.

Taip pat reikės dažų. Juos rinkitės, kokius tik norite. Dėžutes nebūtina dažyti visas vienodos spalvos dažais. Taip pat galite jas išmarginti raštais, savo kūrybos piešinėliais ar kaip kitaip, kaip tik sugalvosite. Pasiruoškite ir medinę lentelę, prie kurios tvirtinsite visas savo skardines. Su plaktuku ir vinimi galite padaryti skylutę dėžutėje ir po su medvaržčiu ir atsuktuvu pritvirtinti dėžutę prie lentelės. Kaip matote nuotraukose, ant lentelės viršaus, kuri laiko visas skardines, yra ir rankenėlė. Pavyzdyje rankenėlė yra iš odos, tačiau jūs galite rinktis ir paprastą, virtuvinių baldų rankenėlę, kuri atrodytų dar gražiau ir laikytųsi prie lentelės nejudėdama. Pasižiūrėkite, kokių turite namie, o jei neturite, nusipirkite vieną, pritaikę ją prie bendro šio darbelio stiliaus.

Na ir paskutinis dalykas, tai darbo eiga, kurią galbūt jau ir supratote. Pirmiausia imate skardinę, ji turi būti nuplauta ir neturėti jokių popierinių etikečių. Nudažote ją norimos spalvos dažais. Nudažote visas turimas skardines, kokiomis tik norite spalvomis, nebūtinai pagal pavyzdį. Tuomet nudažote lentelę, prie kurios tvirtinsite dėžutes, pritaisote prie jos skardines ir pritaisote norimą rankenėlę. Rankenėlė padės jums kilnoti įrankius, kur tik panorėsite. Paskutinis taškas naujo namų apyvokos daikto gimimo istorijoje – įrankių sudėjimas.

indeliai  stalo irankiams
madam criativa

Su tokių patogiu nešuliu galite eiti į bet kokią šventę.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *