Klasikinių ir šiuolaikinių detalių deriniai 3 interjero nuotraukose

Klasikinio dizaino stalas, papuoštas augaliniais motyvais. Paviršius padengtas bronza. Ir trys paveikslai mažėjančiais rėmeliais. Pagal rėmelių plotį paveikslai išsirikiuotų kita eilute – didžiausias, mažiausias ir vidurinis. Pusiausvyrą tarp moderno ir klasikos išlaiko, lyg ir tampa tuo, kas yra kitoje lygybės ženko pusėje – juodos spalvos pastatomas šviestuvas, kurio dizaine vyrauja apvalios formos, bet pagrindas yra stačiakampė plokštelė, tampanti lyg ir ketvirtu mažiausiu paveikslu. Paveikslu, kurio vaizdas jau erdvinis – tai apvalių formų stalinė lempa ar nedidelis toršeras, stovintis ant plokštelės ar paveikslo paviršiaus.

klasikinių formų stalas, paveikslai

Reklama

Žemiau esančioje koridoriaus interjero nuotraukoje detalės kiek kitokios. Klasikinių formų minkštas suoliukas, akmeninė siena ir daugybė skrybelių, skrybelaičių, krepšių ir rankinių. Klasika ir kaimiškas natūralumas.

skrybėlaitės ant sienos koridoriuje

Ant apvalaus staliuko lengvai “ratu sukasi” knygos ir išilgai sienos trijomis eilėmis “nesulaikomai bėga” nuotraukos ir nedideli paveiksliukai rėmeliuose. Lyg ir nepastebimas klasikinių formų šviestuvas kambario palubėje pro pravertas stumdomas duris su vitražiniais stiklais ir ornamentuotomis rankenomis.

nuotraukos ant trijų lentynėlių išilgai sienos

Reklama

atelierturner

Reklama

1 thought on “Klasikinių ir šiuolaikinių detalių deriniai 3 interjero nuotraukose”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *