Ką reikia žinoti perkant betono maišyklę?

Nors šiandien galima užsakyti jau paruoštą betono mišinį į bet kurią statybų vietą, tačiau ne visais atvejais tai tinka. Betono užsakymas į objektą yra puikus sprendimas tuomet, kai reikalingas vienkartinis didelis betono kiekis, taip pat kai betonuojamos konstrukcijos yra aukštai. Tačiau atliekant smulkesnius betonavimo darbus, maišyklė betono maišymui yra tiesiog būtina.

betono maisykle

Taigi, renkantis betono maišyklę, reikia įvertinti, kokiems darbams ji bus naudojama daugiausiai. Taip pat svarbu, ar ji reikalinga dažnam naudojimui, profesionalioms ar buitinėms reikmėms. Kokį įrenginį įsigyti, labai priklauso nuo to, ar dirbate statybų srityje ir maišykle naudojatės nuolatos, ar ji reikalinga tik periodiškai. O gal apskritai tai yra vienkartinis darbas, po kurio maišyklės jums daugiau nebereikės.

Reklama

Betono maišyklės yra skirtingų dydžių, galingumo, skiriasi ir jų funkcionalumas. Priklausomai nuo to, koks betono kiekis yra reikalingas, reikėtų pasirinkti tinkamą maišyklės tūrį. Paprastai galima rasti maišykles nuo 80 iki 200 litrų ir daugiau. Jeigu statybvietėje dirbate nuolatos ir tai yra jūsų darbo priemonė, vertėtų rinktis didesnės talpos betono maišyklę.

Be to, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į būgno tūrį, tačiau ir angos skersmenį. Jų taip pat gali būti įvairių, o dirbti visuomet bus patogiau ir paprasčiau, jeigu anga bus didesnio skersmens.

Žinoma, kuo didesnė talpa, tuo didesnis maišyklės svoris. Atkreipkite dėmesį į tai, ar dažnai ją tenka transportuoti, ir tuo pačiu įvertinkite, ar turite tam tinkamą transportą. Optimali apie 150 -160 litrų talpos maišyklė gali sverti maždaug iki 60 kg, tuo tarpu 260 L – iki 80 kg. Žinoma, tai priklauso nuo gamintojo ir kitų savybių.

Dar vienas itin svarbus betono maišyklės parametras – galingumas. Nuo jo priklauso įrenginio sukimo greitis, o kuo jis didesnis, tuo greičiau gaunamas rezultatas. Taigi, nuo maišyklės galingumo priklauso ne tik įrenginio efektyvumas, bet ir jūsų darbo našumas. Čia vertėtų atkreipti dėmesį arba į apsisukimų greitį per sekundę, arba į nurodytą galingumą, kuris matuojamas vatais (W) arba kilovatais (kW).

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *