Gimtadienio dovanos – medalių kabykla, mediniai žodžiai, dėlionės ir arkliukas

Būna kartais, jog dienos bėga taip sparčiai, kad mes net nežinom – šiandien antradienis ar ketvirtadienis. Bėgam, skubam, lekiam, kartais pykstam ant savęs, kad visai neturim laisvo laiko nei ramiai papusryčiauti, nei išeiti su draugais į kiną. Kartais tame skubėjime netyčiomis visai pamirštame brangių draugų gimtadienius. O kaipgi  nepamirši, jeigu net dienose kartais susigaudyti sunku! Todėl kartais dovanomis reikia rūpintis iš anksto. Dar geriau, kai dovanos būna originalios ir nereikia švaistyti laiko ilgose eilėse. Jeigu nusprendėte dovanomis pasirūpinti iš anksto, mes jums turime keletą idėjų.

Jei savo draugų rate turite žmogų, kuris dienos neįsivaizduoja be sporto – medalių kabykla jam bus ideali dovana. Dažnai būna taip, kad sporto entuziastai savo medalius padeda skirtinguose stalčiuose. Sunkiai iškovotos taurės taip pat būna padėtos įvairiausiuose namų kampeliuose. Todėl tokiai personai medalių kabykla bus geriausia dovana. Visi apdovanojimai bus vienoje vietoje. Taip pat yra pastebėta, kad matomoje vietoje esantys medaliai dar labiau motyvuoja siekti užsibrėžtų tikslų.

Dažniausiai moterys užsiima namų dekoravimu. Jos gali skirti visą savaitgalį baldų perstumdymui ir galiausiai juos vėl sustumdyti atgal! Namų jaukumą kuriame iš mažų detalių, tačiau statulėlių bumas jau seniai praeityje. Jeigu draugės gimtadinienis ne už kalnų, galite jai padovanoti medinius žodžius: „Meilė“, „Laimė“, „Šeima“, „Laimingi kartu“! Šios detalės tikrai tiks bet kuriame interjere, o dar geriau, kad ši dovana bus pagaminta specialiai Jūsų draugei!

Reklama

Jeigu keliaujate į gimtadienį pas mažąjį jubiliatą, dovaną nebus sunku išrinkti. Medinės dėlionės „Lietuvos žemėlapis“, „Jungtinės Amerikos Valstijos“, Europos žemėlapis“  nustebins kiekvieną vaiką. Šios aplinkai draugiškos dėlionės tiks ir alergiškiems vaikams, šia dovana vaikas galės džiaugtis tikrai ne vienerius metus. Žinoma, tai taip pat puiki lavinamoji priemonė. Nereikėtų pamiršti ir medinio arkliuko. Kokia gi vaikystė be supamų žaislų? Medinis arkliukas lengvai išrenkamas transportavmui, todėl ši dovana galės keliauti visur paskui mažylį. Tačiau jeigu pastebėjote, kad mažasis jubiliatas domisi maisto gaminimu, puikiausia dovana jam – medinė virtuvėlė. Minimalistinio stiliaus, lengvai surenkama, kurią taip pat galima panaudoti kaip žaislų lentyną.

 

 

 

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *