Dekoruojame vazonėlį šiltomis..

Apsižvalgykite aplink kambaryje, kitame kambaryje, ant palangių kambariuose. Kaip atrodo Jūsų vazonėliai? Ar yra nors vienas, kuris galėtų būti gražesnis, negu yra dabar? Jei taip, tai atradome greitą idėją, kaip papuošti gėlių vazonėlius.

Turbūt ne vienas esame patyrę, kai viena kojinė suplyšta, o kita lieka lyg nauja. Kai kas su gailesčiu, kai kas piktai, išmetame abi kojines. Turbūt jau supratote, apie ką eis kalba. Taip, vazonėlius galima papuošti kojinėmis. Paprasčiausiai ant vazonėlio, kaip ant pėdos, apmauname kojinę. Iš tiesų tai nesvarbu, jei kojinė ir suplyšusi, galbūt sveikos kojinės dalies užteks užtempti ant vazonėlio. Taigi, pirmyn į spintas ir lentynas ieškoti kojinių: spalvotų ir dryžuotų, su gėlytėmis ir uogytėmis, su rombais ir kvadratėliais. Na gal vyriškos kojinės čia netiks, ne tas dizainas:), nors, jei interjeras juodai baltas ar vyriškai vyriškas tuomet.. Įvairiaspalvės vaikiškos kojinės labai tiktų, tik gal jos per mažos. Na reikia imti vazonėlį ir matuotis. Vaikas apsidžiaugtų, matydamas vazonėlį, apsimovusį spalvingas kojinėles.

Reklama

kojine vazonelis

Jei Jūsų kambarinė gėlė nesiruošia žydėti, tegu įvairiomis spalvomis pražįsta vazonėlis. Tai papuoš gėlę ir taps gražia namų interjero detale. 

Reklama

1 thought on “Dekoruojame vazonėlį šiltomis..”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *