Dekoratyvinės pakabos – kabliukai rūbams pasikabinti

Nedidelė, lyg ir ne tokia svarbi interjero detalė, jei į tai pažvelgti interjero dizaino požiūriu, ar namų apyvokos daiktas, aksesuaras, jei į tai pažvelgti praktinio panaudojimo namuose požiūriu  – pakabos rūbams. Jos kabo koridoriuje, tambure ar hole, priklausomai nuo to, kokio dydžio namai. Kai kuriuose namuose, tai spinta su pakabomis ar sieninė spinta su veidrodinėmis arba kitokios apdailos durimis, už kurių slepiasi pakabos rūbams; kituose tai prieškambario komplektas, trečiuose lenta prie sienos su pakabomis dar kituose kabliukas vienas, kitas ar paprasčiausios kelios vinys, įkaltos sienoje. Ir visa tai, kad įėjus į namus, būtų galima kur nors nusimesti ir pasikabinti savo paltą, striukę, kailinius; pasikabinti kuprinę, krepšį, rankinuką ar įsmeigti skėtį. Gerai būtų plius – lentynėlė kepurėms, skrybėlėms ar pirštinėms pasidėti, kažkur tai apačioje – vietelė batams.

Tai gali būti standartiniai baldai, pakabos, kabliukai. Tačiau kur kas įdomiau būtų pažvelgti į rūbų pasikabinimą nestandartiškai ir kūrybiškai. Tuo pačiu, savo namams suteikiant daugiau šilumos ir jaukumo.

Nuotraukoje žemiau, matome dekoratyvinę sienutę iš įvairiausių dydžių, stačiakampių formos, medinių skydelių. Ant žemiausiai kabančių medinių skydelių yra pritvirtinti mediniai kabliukai, ant kurių galima pasikabinti rūbus. Trūkstant vietos drabužiams sukabinti, kabliukų galima pritvirtinti dar daugiau.

Reklama

dekoratyviniai mediniai skydeliai rūbams pasikabinti

Galima pritvirtinti keletą kabliukų rūbams ant durų staktos ar ant pačių durų. Į tai pažvelgus su išmone, toks paprastas ir primityvus rūbų pasikabinimas, gali tapti puikiu Jūsų interjero dekoro elementu.

dekoratyvinis rūbų pasikabinimas ant durų

Dar vienas dekoratyvinės pakabos prieškambaryje variantas. iš dekoratyvinių lentelių sukurtas medžio su šakomis bareljefas. Kabliukai gali būti pritvirtinti ant įvairių šakų, ant kurių galima pakabinti savo paltus, rankines, kepures, šalikus ir kitus aksesuarus.

dekoratyvinis medis su kabliukais rūbams hole

Reklama

Koridorių ar holą gali papuošti kabliukai – ragai, kurie gali būti tikri ar dekoratyviniai. Ir vieni, ir kiti gali tapti puikiu namų interjero dizaino akcentu.

dekoratyviniai, balti elnių ragai kabliukai rūbams

Medžio šaka, ypač įdomesnės formos, pati savaime gali tapti puikia dekoro detale namuose. Nuotraukoje žemiau matome originalią pakabą rūbams vaiko kambaryje, kurios pagrindą sudaro, lyg gyvatė išsirangiusi šaka, ant kurios sukabinamos pakabos su rūbais.

dekratyvinė medžio šaka pakaba vaiko kambaryje

Decoist 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *