7 priežastys, kodėl verta įsigyti SMART TV

Nors SMART TV, kitaip žinomi kaip išmanieji televizoriai, prekyboje jau yra ne vienerius metus, dar ne kiekvienas yra išbandęs šiuos įrenginius ir pakankamai sunkiai įvardintų jų privalumus. Tad jeigu ir Jūs svarstote, ar šios elektronikos prekės yra vertos Jūsų dėmesio, šios priežastys padės greičiau priimti sprendimą.

1. Prisijungimai prie daugybės programų. Bene vienas didžiausių SMART TV privalumų yra tai, jog turėdami juos, galite naudotis pagrindinėmis programomis, leidžiančiomis žiūrėti mėgstamus filmus ar klausytis pageidaujamos muzikos – tam nebereikia jokių papildomų priemonių ar įrenginių. O jei reikalingos programos nėra – ją visuomet labai paprastai galima parsisiųsti iš specialios parduotuvės.

Reklama

2. Galimybė naršyti internete. Su išmaniuoju televizoriumi Jūs taip pat galėsite naršyti internete: pasitikrinti elektroninį paštą, sekti naujienas portaluose, socialiniuose tinkluose ar atlikti kitas nesudėtingas užduotis tiesiog sėdėdami ant sofos. Tačiau nepamirškite, jog SMART TV vis dar atlieka paprasto televizoriaus funkcijas – tiesiog pasirinkę šį variantą, dalinai galite naudotis kompiuterio susiteikiamomis galimybėmis.

3. Kalbėkite ir būsite išgirstas. Kai kuriuose išmaniuosiuose televizoriuose yra įmontuota balso atpažinimo ir valdymo sistema, suteikianti galimybę kur kas paprasčiau valdyti tai, ką žiūrite. Tai ypač pravartu naudojantis internetu ir ieškant mėgstamos muzikos – pasakius dainos pavadinimą ar jos fragmentą, televizorius visą darbą atliks už Jus. Be to, kai kurie modeliai atpažįsta balso komandas, kurių pagalba galima perjungti kanalą arba pakoreguoti garsumą.

4. Patogus ir visiems prieinamas valdymas. Patogumo prideda ne tik tai, jog daugelį komandų galite atlikti balsu – šios elektronikos prekės gali būti valdomos ir su kitais įrenginiais, pavyzdžiui, internetu prisijungus su savo išmaniuoju telefonu. Toks sprendimas ypač praverčia tuomet, kai į svečius užsuka draugų – jei naudojatės SMART televizoriumi, kiekvienas iš jų labai paprastai galės pasidalinti savo mėgstamu turiniu su aplinkiniais.

5. Viskas vienoje vietoje. Kaip jau supratote, SMART TV gali atstoti televizorių, planšetę, kompiuterį bei Jūsų telefoną, tad jei nesiruošiate atlikti specifinių darbų, neatsitraukę nuo ekrano galėsite pramogauti ar naršyti internete. Būtų sunku nesutikti, jog tai – itin praktiškas pasirinkimas. SMART TV ir kitas elektronikos prekes gera kaina galite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje.

6. Lengva atsinaujinti. Skirtingai nei tradiciniai televizoriai, išmanieji televizoriai gali būti atnaujinami. Žinoma, tai nėra labai ženklūs, visą aparatinę įrangą liečiantys atnaujinimai, tačiau naujos programinės įrangos įsigijimas leidžia šią technologiją pritaikyti asmeniniams savo poreikiams.

7. Dar daugiau laisvės. Naudodami šiuos televizorius, galite nebesijaudinti dėl to, jog nespėsite laiku grįžti namo ir pažiūrėti mėgstamos transliacijos – įsirašius jas, peržiūra bus galima bet kuriuo Jums patogiu metu. Taigi Jūsų laukia dar daugiau ramybės ir komforto!   Susipažinus su visais šiais privalumais, būtų galima teigti, jog SMART TV vertėtų išbandyti kiekvienam, vertinančiam kokybiškus ir efektyvius sprendimus namams. Gera žinia ta, jog šioms technologijoms populiarėjant, atsiranda vis daugiau išmaniųjų televizorių modelių – logiška, jog dėl to pradeda kristi jų kainos. Tad jeigu dar tik svarstėte apie galimybę įsigyti SMART televizorių, galite būti tikri – dabar puikus metas tai padaryti!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *