Pigios daiktų panaudojimo idėjos jūsų namams

Visiems žmonėms būdingos kelios sąvybės – visi norime, kad viskas būtų greitai, pigiai ir gražiai arba bent jau įdomiai. Dažniausiai, žinoma, gyvenime to nebūna arba būna ne itin kokybiškai, tačiau ne šioje situacijoje, kadangi šiandien norėčiau kalbėti apie daiktus, kuriuos visi turime namuose, bet jų nevertiname. Nevertiname dėl to, kad jie jau yra seni arba tiesiog, atrodytų, mums nebegalintys pasitarnauti, bet po šio straipsnio, turėtumėte į visus savo sandėliuke ar bent kambaryje esančius daiktus pažiūrėti kitomis akimis, nes kaip jau supratote, jie gali būti netgi labai vertingi.

Taigi, pradėkime nuo šluotos. Visi ją turime savo namuose, tačiau, kai šluotkotis sulūžta ar ji pati nusidėvi, dažniausiai bėgame pirkti kitos, seną pakeliui išmesdami, tačiau, teks nustebti, nes šluota gali būti puiki pieštukinė, kuri bus ir patogi ir didelė ir, žinoma, puikiai laikys įvairiausias jūsų rašymo ir piešimo ar net makiažo priemones. Jums tik reikės šluotos šepetį apversti ir nupjauti arba nusukti kotui pritvirtinti skirtą vietą.

Kita idėja yra susijusi su plastmasiniais buteliais. Vasaros metu, visi jų turime daug, o jeigu nepatingėsime, tai juos labai išradingai naudosime ne vien atsigaivinimui, o ir pasidarydami iš jų puikias dėžutes, kuriose galėsime laikyti ką tik norėsime, nes jos bus tvirtai užsegtos užtrauktuku.

Reklama

 

Tereikia nupjauti dviejų plastmasinių butelių apatinę dalį(vienodų butelių) ir pamatavus parinkti jų bendrai apimčiai tinkantį užtrauktuką, tuomet parinkti tinkamą medžiagą dėžutės viduj ir viską gerai susiūti. Taip pat galima jas įvairiai dekoruoti, priklijuoti įvairiausių linksmų lipdukų ir pan. Išeis puikios dėžutės smulkmenoms ar kitiems dalykams.

Paskutinioji idėja jūsų namams yra tikrai stulbinanti, – tai senų, mūsų sodo sandeliukuose ar kitose vietose esančių grėblių panaudojimas. Jų, neabejoju, jeigu mėgstate dirbti sode, tikrai turite.

Taigi, jie irgi gali būti prikelti naujam gyvavimui ir puikiai funkcionuoti, tačiau jau ne grėbti, o laikyti mūsų vyno ar kitas taures.
Tereikia patį grėblį tvirtai pritvirtinti prie sienos, tai galite, manau, nesunkiai padaryti jį tiesiog pakabindami. Galite naudoti ir kelis grėblius, kuo jų daugiau – tuo daugiau turėsite lentynėlių.

Ant tokių taurių laikimui skirtų grėblių, žinoma, galite kabinti ir ne vien taures, o ir pavyzdžiui, savo aksesuarus, kurie ne tik papuoš patį kambarį, bet ir nesusipainios tarpusavyje, kaip tarkim, laikomi vienoje dėžutėje, dažnai mėgsta padaryti.

Ant grėbliukų, aksesuarų galėsite prikabinti į valias, nes tam tikrai bus daug vietos.

Na, o jeigu, sodo įrankio nenorite panaudoti namuose, galite jį panaudoti ir kaip įprasta – sode, tiesiog jį taip pat paprastai pakabinti ir ant jo laikyti kitus smulkesnius sodo įrankius – kauptukus ir mažus grėbliukus.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *