Kaip įsirengti stilingą vonios kambarį?

Kiekvienas, kam teko įrenginėti savo namus sutiks, kad savo sumanymus daug lengviau įgyvendinti didesniuose kambariuose. Čia yra proga paeksperimentuoti su spalvomis, apšvietimu, įvairias baldais ir aksesuarais. Tačiau kai darbus tenka atlikti mažose patalpose, tokiose kaip vonios kambarys, tai tokia užduotis tampa gerokai sudėtingesnė. Taip yra dėl to, kad net ir mažiausia detalė nedidelėje erdvėje tampa labai svarbi ir todėl turi būti itin gerai apgalvota. Visgi stilingas vonios kambarys nėra neįmanoma misija, nepriklausomai nuo to ar turite kelis ar keliolika kvadratinių metrų savo sumanymams.

Reklama
stilingas vonios kambarys

Prieš pradedant bent kokius darbus ar įsigyjant baldus bei santechniką į vonios kambarį, reikėtų aiškiai įsivaizduoti ką norite jame matyti ir kokias funkcijas turės atlikti ši, ganėtinai svarbi kiekvieno mūsų gyvenime patalpa. Daug ką pasufleruoti gali turima erdvė, o tiksliau jos plotas. Jei laba eina apie nedidelį kambarį, kuriame tetelpa vonia ir geriausiu atveju, spintelė su virš jos sumontuotu praustuvu, tai sunku būna svajoti apie labai funkcionalią patalpą. Visgi tai jokiu būdu neturėtų būti priežastis nesistengti išgauti iš jos maksimumo naudos. Įprastą vonią visada galima pakeisti dušo kabina, taip atlaisvinant pakankamai vietos papildomam baldui arba paliekant laisvą erdvę, kurį leis net ir mažame kambaryje jaustis komfortiškiau. Atkreipkite dėmesį į spalvų pasirinkimą ir šviestuvus. Šviesesni tonai ir geresnis apšvietimas gali vizualiai padidinti jūsų vonios kambarį. Tas pats liečia ir didesnio veidrodžio panaudojimas interjere.

Tais atvejais kai sanitarinis mazgas yra ganėtinai didelis, apjungiantis savyje ir tualetą ir vonios kambarį tai išlaikyti stilių jame tampa kiek paprastesne užduotimi. Tokiais atvejais galima stengtis derinti tarpusavyje santechnikos prekes, baldus ir žinoma apdailos detales. Svarbu nepersistengti su detalėmis, nes visgi vonios kambarys turėtų būti vieta, kurioje žmogus atsipalaiduoja ir nusiramina. Dėmesį tokiose patalpose gali traukti keli objektai tokie, kaip pavyzdžiui šiuolaikiniai Muresta unitazai, nestandartiniai maišytuvai arba ypač erdvi dušo kabina. Jei patalpoje yra langas, tai spalvų įvairovė jame gali būti gerokai platesnė nei mažesniuose kambariuose.  

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *