Natūralaus akmens kriauklės vonios kambariui

Natūralus akmuo yra vienas iš gamtos būdų parodyti mus supančią energiją. Laukuose ar pievose turbūt nerasime dviejų tokių pačių akmenų. Gamta yra originali kūrėja ir savo kūrinijoje nesikartoja. Nuostabu, kaip gamta, veikdama tik gamtinėmis jėgomis: vėjas, vanduo, cheminės reakcijos, Žemės trauka, suformuoja savo kūrinius, kad ir akmenis. Natūralu, kad norisi tokius gamtos stebuklus turėti savo namuose. Kaip ir daugelis iš mūsų, norinčių ant savo sienos grožėtis originaliais Picasso ar Modigliani paveikslais, taip pat norėtume originalių aksesuarų, baldų namuose. Vienas iš būdų tai padaryti, tai unikalios natūralaus akmens kriauklės vonioje.

Natūralaus akmens vonios praustuvus sukūrė ir siūlo įsigyti Kanados firma Stonebasin. Kaip ir tikėtasi, kiekvienas praustuvas yra unikalus skirtingomis formomis, detalėmis, spalvomis. Kriauklė gali būti pagal kliento pasirinkimą suporuota su maišytuvu, kuriam nėra jokių dydžio apribojimų.

Reklama

Akmeninė kriauklė – tai elegantiška priemonė ir puikus būdas gamtos grožį įsileisti į savo namus. Ar unikalaus dizaino praustuvas tiks kiekvienam vonios kambariui? Jei naudoti kriauklę iš akmens vonioje, dekoro detalės geriausia būtų minimalios. Ši kriauklė pati savaime yra stiprus interjero elementas ir akcentas. Ji stipri, galinga ir nelabai pageidautų aplinkinių konkuruojančių detalių. Tiesą pasakius, nedaug kas gali ir konkuruoti. Galbūt tiktų natūralios medienos detalės. Pasakyčiau medinės grindys, kurių mediena specialiai apdirbta ir pritaikyta vonios kambariui. Šiek tiek gyvybės įnešti į vonios kambarį galėtų vazelė su skintomis gėlėmis ar vazonėlis su augančiomis gėlėmis, jei vonios kambaryje yra natūralios šviesos šaltinis. Rezultatas – šviežias, dinamiškas ir solidus vonios dizainas.

Natural-Stone-Sink-4-550x411Natural-Stone-Sink-5-550x411 Natural-Stone-Sink-1-550x411

 Natural-Stone-Sink-2-550x411 Natural-Stone-Sink-3-550x411 

Reklama

3 thoughts on “Natūralaus akmens kriauklės vonios kambariui”

  1. Oh, kokie nuostabūs praustuvai!! Labai natūralu, atrodo pas senelius sodyboje prie šulinio.. Ruošiuosi atnaujinti vonios kambarį, ieškau idėjų ir manau vieną iš Jūsų siūlomų tikrai pasirinksiu. Įdomu kaip su kainom, įkandamos? Būtinai pasiieškosiu, ačiū už gerą idėją! Tomilė

  2. Praustuvai grazus labai, taciau klausimas kaip juos pritaikyti moderniame vonios dizaine? O gal as klystu ir kaip tik tokiame interjere tiks akmens praustuvas? Kaip isivaizduojate Jus vonios interjera kurioje galetu buti irengta tokia kriaukle?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *