Dekoruoti akmenėliai

Mažus ir didelius akmenukus ant žemės matome kasdien, tačiau tikrai juos pernelyg nuvertiname, kadangi dažnam jie atrodo visai nereikalingi ir netgi neverti jų dėmesio. Žinoma, yra aistruolių, kurie renka akmenukus, gražiuosius ir įdomiausios formos kolekcionuoja ar kur kitur panaudoja (klijuoja vonioje ant sienos, sudeda juos į permatomą vazą ir dar papuošia prie jūros rinktu smėliu), tačiau daugiau su jais nieko nedaro. Ir tai tikrai nėra visi galimi akmenukų panaudojimo kaip dekoracijos būdai. Akmenukus galima labai puikiai papuošti patiems, naudojant, tikriausiai elementariausią priemonę – dažus.

paprasti piešiniai ant akmenėlių

Dažai gali būti patys įvairiausi, tačiau nevertėtų naudoti tų, kurie skiedžiami vandens pagrindu, nebent tokių turimų dažų kokybė labai gera. Kitais atvejais galite naudoti netgi nagų laką ar kanceliarinę priemonę, taip vadinamą – korektorių. Šiomis priemonėmis būtų naudotis patogiau, jeigu neturite labai plono teptuko akmenukų dekoravimui, kadangi ir nagų lakas ir korektorius turi ploną dažymo pagaliuką. Taip pat toks pasirinkimo būdas geras dėl tvirto dažų su akmenuko paviršiumi sukibimo, jie tikrai nenubyrės ir labai greitai išdžius. Taip pat galite rinktis aliejinius dažus ar geros kokybės akrilą, o jeigu neapsisprendžiate ir norite, kad viskas tikrai gerai pavyktų, galite pasikonsultuoti bet kurioje dailės prekių ar dažų parduotuvėje.

Reklama

juoda, balta, ruda piešiniai ant akmenėlių

Akmenukus galima rinkti visur kur tik norisi, – prie jūros, prie ežero, miške ar šiaip einant pasivaikščioti. Prie jūros ar didelio ežero rinkti akmenukus būtų geriau, kadangi ten didesnė tikimybė rasti vandens nugludinto paviršiaus akmenukų. Kita vertus, jeigu tikrai nerandate gražių ir patinkančių akmenukų, galite juos tiesiog nusipirkti, tačiau savaime aišku, savo rinkti yra šimtą kartų mielesni.

grybukai, širdelės, spalvoti piešiniai ant akmenėlių

Reklama

Kaip matote iš nuotraukų, akmenukų dekoravimo būdų apstu, jums tereikia išsirinkti, parinkti spalvas ir pradėti darbą. Jeigu niekada nieko nesate dekoravę, pasitreniruokite ir pradėkite nuo lengviausio dekoravimo rašto. Galite rinktis spalvotas pliunksneles, strėlytes, širdeles arba savo sugalvotą nesudėtingą raštą ar šiaip jums mielą paveikslėlį.

užrašai, spalvoti piešiniai ant akmenėlių,

Kai įgusite, ant akmenukų galėsite piešti žuvytes, pelėdas, grybukus ar linksmus paveiksliukus vaisių ir daržovių motyvais labai tinkančius virtuvėje. 

pelėdų, žuvyčių piešiniai ant akmenėlių

Galite rašyti ir šeimos narių vardus, dekoruoti juos arba daryti linksmas, iš daugelio akmenukų susidedančias mozaikas – paveiksliukus. Kiekvienas akmenukas gali turėti savo dalį ir būtų kaip sudedamo paveiksliuko dalis. Prie visų akmenukų su stipriausio sukibimo klijais galite priklijuoti magnetukus ir pabaigtus dekoruoti akmenukus klijuoti ant šaldytuvo.

Reklama

1 thought on “Dekoruoti akmenėliai”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *