Žaidimų namukai vaikų kambariuose

Neseniai rašytas straipsnis buvo iliustruotas foto, kurioje buvo atvaizduotas medis vaiko kambaryje. Šiandien radome ne mažiau įdomių nuotraukų. Gal interjerai jose gali atrodyti ne pagal interjero dizaino taisykles, bet..

Vaikai paprastai neturi žinių, susijusių su visuomene, t.y. mokykliniu išsilavinimu, etikos taisyklėmis, mano – tavo idėjomis, kuriomis yra apsiginklavę suaugusieji. Jie nori sužinoti viską, siekia gauti kuo daugiau žinių. Žinias jie gauna žiūrėdami televizorių, skaitydami knygas, mokydamiesi mokykloje, žaisdami namuose ir kieme.. ir matydami, kokiomis spalvomis išdažytos sienos kambariuose, kokie baldai stovi kaimynų namuose.

Vaikai turi vaizduotę. Daugelis dar nesugadintą socialinių, tame tarpe ir dizaineriškų šablonų. Galbūt interjero detalės – trobelės ant vištos kojelės ar žaidimų namukai medžiuose atrodo primityviai, žiūrint suaugusio žmogaus akimis, bet koks džiaugsmas turėtų būti tokį turėti savo kambaryje.

Taip pat vaikai nori. Vaikai paprastai nori ko nors, daug negalvodami. Tai yra gerai ar blogai, gražu ar negražu (nėra apie ką ir galvoti, nes nėra patirties ir nėra su kuo palyginti). Kodėl? Nes vaikystė yra žinių ir patirties įgijimo laikas bandymų būdu.

Reklama

Dar vienas dalykas, kuo pasižymi daugelis vaikų – tai didžiulis smalsumas. Vaikystė ieškojimų laikas. Jie nori žinoti tai, ką jie nori žinoti. Jie nori daryti tai, ką jie nori daryti.

Taigi žinios, vaizduotė, norai ir smalsumas. Svarbiausia iš šių dalykų turbūt vaizduotė. Jei nėra vaizduotės ar ji skurdi, nėra ir noro, jei nėra noro, nebelieka ir smalsumo, o ir kam tos žinios. . Taigi svarbiausias dalykas neužgožti vaiko vaizduotės.

Keletas žingsnių, norintiems sukurti, ar padėti vaikui susikurti interjerą savo kambaryje. Pirma, reiktų paklausti savo vaiko, kaip jis įsivaizduotų savo kambarį, kokio vaikų kambario norėtų (gyvenimo realybė, pinigai, galimybės tai pakoreguos, tačiau..). Išklausykime. Nenustebkime, jei ką išsakys vaikas, neatitiks mūsų skonio ir dizaineriško išsilavinimo. Koks tai bebūtų primityvus ar neatitinkantis “taisyklių” pageidavimas – tai vaiko pasaulis, jis gyvena tokiose formose ir spalvose. Tai vaizduotė, tai tas ginklas, priemonė kuri lydės vaiką visą gyvenimą. Kokia ji bus skaidri, vaiski, beribė – didele dalimi tai priklauso nuo mūsų. Geriausia turbūt būtų pozocija, patiems užmiršti viską, ką sužinojome ir išmokome iki šiol gyvenime. Tapkime taip pat vaikais..

small-bedroom-interior-design-for-kids

kids-bedroom-indoor-tree-house-design

kids-treehouse-bedroom-design

natural-kids-bedroom-layouts

natural-kids-bedroom-pictures

small-green-nature-kids-bedroom-designs-615x408

best-bedroom-tree-house-for-girls-615x792

Childrens-room-with-false-tree-house-picture

Galbūt tie vaikai, kuriems leisime plėtoti savo vizijas, pasirinkti savo kambario dekorą patiems, turės daugiau šansų tapti ateities žvaigždėmis, mažesnėmis ir didesnėmis.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *