Vaiko gimtadienio šventė namuose

Šiuo metu madinga gimtadienius švęsti vaikų pramogų klubuose, kavinėse. Vaikams ten smagu, jie šėlsta, tėveliams nereikia sukti galvos kuo užimti mažylius, o šventei pasibaigus – tvarkyti namų. Tačiau, pripažinkime, kad nei kiek neprastesnę šventę galima sukurti namuose. Jaukumas, kurį suteikia namų aplinka ir pačių įgyvendintos originalios idėjos tikrai įsimins ilgam. Žinoma tam reikia laiko ir pastangų, tačiau tai atsiperka su kaupu…. nes dovanojame šventę savo mylimiausiems vaikams. Šventės namuose – palieka šiltus ir mielus atsiminimus, išgyventas teigiamas emocijas namuose ir namai tampa artimesni, šiltesni.

Taigi, nuo ko pradėti:

Reklama
  1. Į pasiruošimą šventei įtraukite visus šeimos narius: kartu pasigaminkite dekoracijų. Dalį jų galite ruošti kartu su vaiku, tačiau siūlome kai kurias paruošti slaptai ir iškabinti vaikui nematant. Staigmena gimtadienio rytą puikiai nuteiks jūsų mažylį šventės pradžiai.
  2. Išrinkite gimtadienio “kodą”, pavyzdžiui: dryžuotas, gėlėtas, žirniukų, raudonas ar panašiai. Praneškite apie tai svečiams: galima rengtis, pasipuošti akcentais, pakuoti dovanas šventės kodo tema. Šventinės kepurėlės taip pat galėtų būti parinkto kodo stiliaus.
  3. Paruoškite dovanėles svečiams. Tam puikiai tiks: kaštonai, kankorėžiai, gražūs akmenukai iš pajūrio, kriauklės, ar kitas niekutis. Galite juos spalvinti, išpiešti, dekoruoti kitais jums žinomais būdais. Tačiau net ir nedekoruotos, o tiesiog perrištos juostele ir sudėtos į pintinėlę mažos gimtadienio atsiminimo dovanėlės atrodys šauniai. Pasibaigus gimtadieniui kiekvienam šventės dalyviui pasiūlikite išsirinkti po žaisliuką.
  4. Parinkite šventės žaidimų tinkančių jūsų amžiaus vaikams. Žaidimai su apdovanojimais dar labiau sudomins mažuosius. Svarbu, kad būtų įtraukti visi šventės dalyviai.
  5. Šventinis stalas taip pat turėtų būti ypatingas. Nupirkite ryškių servetėlių ir išlankstykite, kad ir laivelius ar varlytes bei sudėkite į svečių lėkštutes. Dažniausiai vaikai nori gazuotų vaisvandenių, tačiau nebūtina skubėti. Jei supilsite kitą “sveiką” gėrimą į šerkšnu papuoštas stiklines, jis ne ką mažiau sužavės mažylius. Jums tereikia stiklinės kraštelį trumpam įmerkti į sirupą, o vėliau į cukrų ir stiklinaitės bus pasipuošusios šerkšnu.   Neužmirškite šiaudelių. Užkandžius ruoškite įvairių formų. Tam puikiai tiks turimos sausainių kepimo formelės: mėnuliukas, širdelė, žvaigždutė ar kitos.
  6. Gimtadienio tortą siūlome išsikepti patiems. Jei pyragų nekepate namie, tai pats torto kepimo procesas bus  smagus užsiėmimas. Tortą puoškite riešutais, kokoso drožlėmis, šokoladu bei trupiniais arba galite pasigaminti papuošimų iš kiaušinio baltymo, cukraus pudros ir citrinos. Puiku jei išdėliosite mažylio vardą ar metukų skaičių. Visada smagu sugalvoti norą ir užpūsti žvakutes.
  7. Neužmirškite nuotraukų kurios primins smagias akimirkas. Bendrą nuotrauką siūlome pasidaryti visiems svečiams susirinkus ir nepalikti jos šventės pabaigai, nes kas nors gali išvykti anksčiau, bei iki šventės pabaigos dalis dekoracijų dažniausiai nukenčia nuo smagaus siautulio.

Jūsų organizuota šventė bus nuostabi staigmena mažyliui, nes tik jūs puikiai žinote kas jam patinka. Tuo pačiu vaikas mokysis būti kūrybingas ir dėmesingas. Smagios gimtadienio puotos!!!

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *