Smagūs Velykiniai kiaušiniai

Velykinių kiaušinių marginimas dažniausiai žavi pačius mažiausius šeimos narius, bet bėgant laikui vaikai užauga. Jie nebenori išsitepti rankų margindami kiaušinius dažuose… o gal tiesiog jums patiems pabodo kiekvienais metais marginti Velykinius kiaušinius tais pačiais būdais. Taigi verta pasistengti ir paieškoti ko nors naujo, pavasariškai smagaus, nereikalaujančio ypatingų pastangų tačiau suburiančio visus šeimos narius į vieną vietą, o gal tiesiog nustebinti giminaičius ir jiems šiemet nuvežti besišypsantį kiaušinį?
Taigi Jums tereikia pasirūpinti markeriais

Reklama

ar tiesiog  pasinaudoti turimais flomasteriais, išvirti kiaušinių ir sukviestus visus šeimos narius pasiūlyti suteikti kiaušiniams norimą nuotaiką… nupiešti smagų, liūdną, rimtą,susirūpinusį ar šmaikštų veidelį. Galite net surengti balsavimą kieno nuotaikas atspindi jūsų „meno šedevras” ar tiesiog sugalvoti kiaušinių nominacijas „Gražiausias”, „Smagiausias”, „Liūdniausias” ir laimėtojų autoriams įteikti kokį nedidelį Velykinį prizą.

Jei Jūsų namuose yra mažylių, kuriems šis kiaušinių dekoravimo būdas atrodo kiek nuobodus ir liūdnokas, padėkite jiems patobulinti šią idėją ir įdėjus dar šiek tiek pastangų sukurti tikrą žmogutį. Jums tereikės šiek tiek daugiau spalvų, juostelės, siūlų, storesnio popieriaus, spalvoto popieriaus, žirklių ir klijų. Šią Velykinę mergytę ar panašų žmogutį padaryti labai nesunku.

Reklama

 Iš pradžių jums reikia susukti storesnio popieriaus ritinėlį (pageidaujamo aukščio) ir suklijuoti,- tai bus pagrindas ant kurio uždėsite kiaušinį. Įsitikinkite ar kiaušinis gerai laikosi. Iš spalvoto popieriaus iškirpkite sijonuką, rankutes ir priklijuokite prie paruošto ritinėlio. Uždėkite kiaušinį išpieštu veiduku bei suformuokite norimo stiliaus „šukuoseną”. Nunerkite iš siūlų trumpas virvutes, perriškite juostele ir priklijuokite.

Jūsų Velykų kiaušiniai šiais metais gali atrodyti kitaip nei įprasta!

Reklama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *