Smagūs Velykiniai kiaušiniai

Ar nepagalvojote, kad velykinius kiaušinius galima dekoruoti, piešiant ant kiaušinio lukšto?

Velykinių kiaušinių marginimas dažniausiai žavi pačius mažiausius šeimos narius, bet bėgant laikui vaikai užauga. Jie nebenori išsitepti rankų margindami kiaušinius dažuose… o gal tiesiog jums patiems pabodo kiekvienais metais marginti Velykinius kiaušinius tais pačiais būdais. Taigi verta pasistengti ir paieškoti ko nors naujo, pavasariškai smagaus, nereikalaujančio ypatingų pastangų tačiau suburiančio visus šeimos narius į vieną vietą, o gal tiesiog nustebinti giminaičius ir jiems šiemet nuvežti besišypsantį kiaušinį?

Reklama

Taigi Jums tereikia pasirūpinti markeriais ar tiesiog  pasinaudoti turimais flomasteriais, išvirti kiaušinių ir sukviestus visus šeimos narius pasiūlyti suteikti kiaušiniams norimą nuotaiką… nupiešti smagų, liūdną, rimtą, susirūpinusį ar šmaikštų veidelį. Galite net surengti balsavimą kieno nuotaikas atspindi jūsų “meno šedevras” ar tiesiog sugalvoti kiaušinių nominacijas “Gražiausias”, “Smagiausias”, “Liūdniausias” ir laimėtojų autoriams įteikti kokį nedidelį Velykinį prizą.

Jei Jūsų namuose yra mažylių, kuriems šis kiaušinių dekoravimo būdas atrodo kiek nuobodus ir liūdnokas, padėkite jiems patobulinti šią idėją ir įdėjus dar šiek tiek pastangų sukurti tikrą žmogutį. Jums tereikės šiek tiek daugiau spalvų, juostelės, siūlų, storesnio popieriaus, spalvoto popieriaus, žirklių ir klijų. Šią Velykinę mergytę ar panašų žmogutį padaryti labai nesunku.

Reklama

 Iš pradžių jums reikia susukti storesnio popieriaus ritinėlį (pageidaujamo aukščio) ir suklijuoti,- tai bus pagrindas ant kurio uždėsite kiaušinį. Įsitikinkite ar kiaušinis gerai laikosi. Iš spalvoto popieriaus iškirpkite sijonuką, rankutes ir priklijuokite prie paruošto ritinėlio. Uždėkite kiaušinį išpieštu veiduku bei suformuokite norimo stiliaus “šukuoseną”. Nunerkite iš siūlų trumpas virvutes, perriškite juostele ir priklijuokite.

..arba mielai baltas vėlykinis margutis su vainikėliu.

Jūsų Velykų kiaušiniai šiais metais pilni emocijų ir gali atrodyti kitaip nei įprasta!

Dar vienas originalus margučių dekoravimo būdas kartu su vaikais – tai velykinių kiaušinių dekoravimas termo plėvele.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *